Nextbase pomaga zmienić starą

Nextbase pomaga zmienić starą…kamerę samochodową na nową

Marka Nextbase pojawiła się w Polsce we wrześniu ubiegłego roku i stale rozwija się na naszym rynku. Obecnie trwa akcja promocyjna, w ramach której możliwe będzie otrzymanie rabatu na jej produkty.

 Marka Nextbase jest wiodącym producentem kamer samochodowych. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, zaawansowaniem technologicznym i niezawodnością. Podejście to sprawia, że produkty Nextbase zdobywają uznanie i pozycję lidera w kolejnych krajach. W Polsce marka obecna jest od niespełna roku i sukcesywnie ugruntowuje swoją pozycję. Obecnie Nextbase startuje w naszym kraju z nową akcją promocyjną.

Test Nextbase 422GW – wideorejestrator z „Emergency SOS”

Nextbase pomaga zmienić starą

W ramach akcji wystarczy dokonać zakupu dowolnej kamery samochodowej Nextbase, a następnie wypełnić formularz na stronie www.nextbase.pl/nowa/. Oprócz danych użytkownika należy za jego pośrednictwem przesłać zdjęcia starego wideorejestratora, dowodu zakupu kamery samochodowej Nextbase oraz jej numeru seryjnego. Po procesie weryfikacji na wskazane przez wypełniającego konto bankowe zwrócona zostanie określona kwota, w zależności od modelu zakupionej kamery samochodowej.

wideorejestrator Nextbase

Promocja trwa w dniach do 31 sierpnia 2022 r.

Kwota zwrotu oraz modele objęte promocją:

Wideorejestratory marki Nextbase

Nextbase jest liderem w segmencie wideorejestratorów na wielu światowych rynkach. Elementami wyróżniającymi produkty tej marki jest jakość wykonania oraz użytych technologii. Zaawansowana optyka oraz układy rejestrowania obrazu pozwalają uwiecznić zdarzenia drogowe nawet w jakość 4k, przy zachowaniu wyrazistości takich szczegółów, jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.

Nextbase przykłada również wielką wagę do bezpieczeństwa podróżujących pojazdem. Dlatego w gamie produktowej znajdziemy również takie rozwiązania jak Emergency SOS. System ten powiadomi służby medyczne i porządkowe w razie braku reakcji kierowcy po wystąpieniu poważnej kolizji drogowej. To tylko niektóre z przykładów rozwiązań, które sprawiają, że kamery samochodowe Nextbase są niezawodnym, wysokiej jakości partnerem każdego kierowcy, nie tylko w podróży. Mowa tu o trybie parkingowym, który włączy nagrywanie, gdy wykryje uderzenie w samochód, aby umożliwić zarejestrowanie sprawcy.

Dopełnieniem wyjątkowych rozwiązań marki Nextbase są dodatkowe moduły, które umożliwiają uzupełnienie pól rejestracji obrazu. W tym zakresie możemy skorzystać z kamery tylnej szyby oraz instalowanych w porcie USB wideorejestratora modułach widoku wstecznego oraz kabiny. Ten ostatni przypadnie do gustu zawodowym kierowcom oraz rodzicom, który bez obracania głowy będą mogli zobaczyć co dzieje się na tylnej kanapie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]