Newline Naos+ – bezpieczeństwo klasy ENTEPRISE

Newline Naos+ – bezpieczeństwo klasy ENTEPRISE

Newline wprowadza na rynek nowy monitor interaktywny bez systemu Android – Naos+. Został on zaprojektowany do współpracy z Windows. Jest to odpowiedź na potrzeby firm i podmiotów administracji publicznej, dla których priorytetem jest poziom bezpieczeństwa klasy ENTEPRISE.

Newline Naos+

Rozdzielczość 4K (3840 x 2160), 1,07 mld kolorów, kontrast 5000:1 oraz jasność na poziomie 400 cd/m2 z podświetleniem matrycy Direct LED – to podstawowe parametry nowego monitora.

Stworzony z wykorzystaniem prawdziwej technologii Optical Bonding, wyposażony w antyodblaskową i antybakteryjną, hartowaną szybę oraz dwa rysiki jest funkcjonalnym i bezpiecznym urządzeniem, które podniesie efektywność pracy i współpracy w każdym, nawet najbardziej wymagającym, środowisku.

Monitor interaktywny Newline Naos+ w rozmiarach – 55”, 65”, 75” i 86” będzie dostępny we wrześniu 2022r.

 

Technologia Optical Bonding polega na wyeliminowaniu wolnej przestrzeni między panelem LCD a szybą ochronną. Chodzi tu o całkowite wyeliminowanie wolnej przestrzeni – sklejenie na całej powierzchni bez skazy. W ten sposób powstaje jeden moduł. Wymaga to zastosowania specjalnej technologii produkcji i właściwego kleju. To dzięki temu obraz Naos+ jest widoczny z każdego miejsca w sali (kąt widzenia 178°), nie ma zjawiska refleksów świetlnych i osiągnięto efekt pisania „jak po kartce papieru”.  Zadbano przy tym o bezpieczeństwo nie rezygnując z jakości wyświetlanego obrazu. Monitor został wyposażony w sprzętowy filtr niebieskiego światła i szybę antybakteryjną z certyfikatem TÜV.

Recenzja iiyama G-Master Red Eagle GB3271QSU – rozwiń skrzydła (nie)tylko w gamingu

Liczba złączy zaspokoi każdą komunikacyjną potrzebę

Naos+ oferuje jedno wejście USB-C z możliwością ładowania 65W – do jednoczesnego przesyłania obrazu, dźwięku i dotyku. Do dyspozycji są też trzy wejścia HDMI (4k 60Hz) i trzy USB-B. Połączenie komputera przez HDMI i USB-B  stanowi alternatywę do jednokablowego połączenia przez USB-C i znajduje zastosowanie jeśli komputer nie oferuje takiego złącza. Monitor wyposażono również w sloty OPS i SDM-S – co opcjonalnie pozwala przekształcić go w urządzenie All-in-one. Dynamiczne USB sprawia, że monitor działa jak HUB USB i udostępnia każdemu podłączonemu komputerowi zewnętrzne urządzenia.

Najlepsza na rynku technologia dotyku

Technologia pojemnościowa (P-CAP) z 20 punktami dotyku gwarantuje znakomitą reakcję monitora na palec, dłoń, jak i pisak oraz wygodną współpracę kilku osób jednocześnie. Obsługa jest naturalna, płynna i co najważniejsze precyzyjna.

Pełna kompatybilność Naos+ z Windows Ink sprawia, że nie trzeba szukać funkcji, żeby coś napisać czy zaznaczyć na monitorze. Wystarczy to zrobić! Obsługa jest równie prosta i intuicyjna jak praca ze smartfonem. Używamy tych samych gestów, żeby przesunąć, powiększyć czy pomniejszyć.

Test Huawei MateView – monitory klasy premium do biura

Zestaw aplikacji podnoszących efektywność pracy

Newline stworzył swoisty  Ekosystem, który podnosi efektywność pracy i daje użytkownikom szerokie możliwości. Z Naos+ dostępne są:

Newline CAST, który służy do bezprzewodowego dzielenia się treściami. Pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można wyświetlić treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.

Newline BROADCAST to szansa na zaprezentowanie np. prezentacji nawet 200 osobom w dowolnych miejscach na świecie. Na ich urządzeniach nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania. Wystarczy przeglądarka.

LAUNCH CONTROL to prosty sposób na połączenie się z kontem Office 365. Wystarczy zeskanować QR kod, żeby zyskać dostęp do własnych materiałów na monitorze interaktywnym. Żeby się wylogować – wystarczy odejść od urządzenia.

ENGAGE to baza 130 narzędzi tematycznych przydatnych w szkoleniach.

REACTIV SUITE – to po prostu nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Można omawiać projekty, robić burzę mózgów i efekty pracy – nanosząc na nie uwagi równie łatwo jak na papierze, ale znacznie efektywniej bo od razu dla wszystkich zainteresowanych.

Philips 16B1P3302 – w pełni mobilny monitor

Gwarancja i dostępność

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Żywotność monitora to 50 000 godzin. Monitory Newline Naos+ będą dostępne w Polsce we wrześniu 2022r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: