Oczyszczacz powietrza – przez cały rok

Oczyszczacz powietrza – przez cały rok

 • Nasilenie objawów alergii, zwłaszcza na pyłki i zarodniki pleśni, problemy zdrowotne związane z układem oddechowym, w tym nawracające infekcje, problemy z koncentracją, bóle głowy
  i ogólne rozdrażnienie to przypadłości, które można załagodzić dbając o czystość powietrza
  w domu.
 • Używanie oczyszczacza powietrza może również znacząco podnieść jakość Twojego snu
  i sprawić, że będziesz się czuć lepiej po przebudzeniu.
 • Wybierając oczyszczacz powietrza, oprócz jego parametrów, w tym wielkości filtrowanych cząsteczek, sprawdź, czy ma rekomendację lekarzy.
 • Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3858 specjalizuje się przede wszystkim
  w usuwaniu najmniejszych i najgroźniejszych cząsteczek o wielkości nawet do 0,003 mikrometra za pomocą filtra NanoProtect HEPA.
oczyszczacz powietrza
Philips AC3858

Problemy zdrowotne związane z układem oddechowym, nasilenie alergii, częste infekcje, bóle głowy, rozdrażnienie, problemy z koncentracją, pogorszenie jakości snu, a przez to złe samopoczucie rano – wszystkie te przypadłości można ograniczyć dbając o jakość powietrza w domu. Oczyszczacz Philips Dual Scan AC3858, wyposażony w filtr NanoProtect HEPA filtruje nawet najmniejsze, a przez to najgroźniejsze cząsteczki o wielkości nawet do 0,003 mikrometra.

Test Xiaomi Mi Air Purifier 3H – stylowy oczyszczacz powietrza

Łagodzi działanie alergenów

Błędne jest przekonanie, że oczyszczacz powietrza powinien działać tylko w sezonie grzewczym, kiedy dają nam się we znaki przede wszystkim cząsteczki zanieczyszczeń PM2,5, czyli smogu. Przez cały rok jesteśmy narażeni też na inne czynniki drażniące układ oddechowy i bezpośrednio wpływające na pogarszanie się naszego stanu zdrowia i samopoczucia. To między innymi wirusy i bakterie, alergeny: pyłki roślin, kurz, sierść zwierząt, alergeny roztoczy, zarodniki pleśni i grzybów. Wszystkie je wychwyci filtr NanoProtect HEPA zastosowany w oczyszczaczu powietrza Philips Dual Scan. NanoProtect HEPA usuwa cząsteczki 100x mniejsze niż standardowy filtr HEPA, a także 99,97% zanieczyszczeń mniejszych od najmniejszego wirusa.

oczyszczacz powietrza

Zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach nasilają objawy alergii, nie tylko wiosennej związanej z większą emisją pyłków roślinnych, ale także tych alergenów, które działają na nas przez cały czas. Oczyszczacz powietrza firmy Philips to skuteczny i niewymagający wysiłku sposób na wprowadzenie zdrowego, czystego powietrza do Twojego domu. Przeprowadzone badania udowodniły, że oczyszczacze powietrza mogą zmniejszyć narażenie na alergeny. Obserwacja uczulonych na pyłki roślin osób, które używały oczyszczaczy powietrza firmy Philips, pokazała zmniejszenie objawów alergii: łzawienia, kichania, kataru, zaczerwienienia oczu oraz swędzenia nosa i skóry*.

 

 

Wpływa na jakość wypoczynku

Jeśli nie sypiasz dobrze, chrapiesz, masz problemy z oddychaniem w nocy, a rano budzisz się
z poczuciem zmęczenia
, którego nie udało się pokonać, regularne oczyszczanie powietrza również powinno pomóc w rozwiązaniu takich problemów. Nie martw się o to, że urządzenie może dodatkowo zakłócać sen – pracuje w trzech trybach: automatycznym, turbo i nocnym, również alergicznym.
O ich wyborze decyduje podwójny, inteligentny czujnik sprawdzający stan powietrza 1 000 razy na sekundę. To oznacza, że urządzenie cały czas kontroluje jakość powietrza i automatycznie je oczyszcza, ale tylko wtedy, jeśli jest taka potrzeba. Głośność pracy w trybie nocnym wynosi zaledwie 18 decybeli, czyli jest niemal dwa razy cichszy od szeptu!

Recenzja Hama Smart Air Purifier – zdrowy oddech w domu

Wyposażony w specjalny antyalergiczny tryb nocny, oczyszczacz dostarcza do 40% czystego powietrza więcej*. Wykrywa kurz oraz krążące w powietrzu alergeny i przełącza się na wyższą prędkość,
nie zakłócając snu
domowników.

Jakość i niskie koszty

Decydując się na wybrany model oczyszczacza powietrza warto brać pod uwagę, że będzie to sprzęt na lata, działający całą dobę, najlepiej każdego dnia roku. Stąd ważnymi parametrami będą jego niezawodność i niski koszt eksploatacji.  Philips Dual Scan charakteryzuje się niskim poborem energii – ilość zużytej energii to tylko 2 grosze podczas pracy w ciągu całej nocy.*

Oczyszczacze Dual Scan marki Philips posiadają zintegrowany filtr 3w1 zbudowany z trzech warstw: fitra wstępnego, który zatrzymuje największe zanieczyszczenia, filtra NanoProtect HEPA, który usuwa cząsteczki 100 razy mniejsze niż standardowy filtr HEPA, a to właśnie te najmniejsze cząsteczki
są najgroźniejsze dla człowieka, oraz filtra węglowego, który pochłania gazy i nieprzyjemne zapachy. Takie rozwiązanie wpływa na koszty eksploatacji i pozwala wydłużyć żywotność filtra nawet do 3 lat.

Dodatkowo do 28 lutego 2023 r. możesz skorzystać z oferty specjalnej, w której po rejestacji oczyszczacza, zapasowy filtr kupisz za 1 zł.

Philips Dual Scan model AC3858

Dwa precyzyjne czujniki Dual Scan wykrywają i eliminują nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Daje Ci to podwójną pewność, że powietrze w Twoim domu jest czyste. Stan powietrza sprawdzany jest przez czujniki aż 1000 razy na sekundę. Skutkuje to skuteczniejszym wykrywaniem groźnych cząsteczek, także tych 800 razy mniejszych od smogu, czyli tych najbardziej niebezpiecznych dla naszego zdrowia, zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

 • Zasięg – do 73 m2
 • CADR (ilość dostarczanego czystego powietrza) – 610 m3/h
 • Zintegrowany filtr 3w1: wstępny, NanoProtect HEPA, węglowy

***

*Badania przeprowadzone na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, prof. Bergmann; ECARF; sierpień 2015.

**Na podstawie pomiarów CADR zgodnie z normą GB/T 18801/2015, z urządzeniem pracującym w trybie nocnym
i antyalergicznym nocnym.

*** Test pomiaru poboru energi elektrycznej, wykonany w czerwcu 2021 r. przez Philips. Do obliczeń kosztów przyjęto cenę za 1kWh = 74 grosze.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: