Inteligentne zabezpieczenie domu dla rodzin z dziećmi

Inteligentne zabezpieczenie domu dla rodzin z dziećmi

Prowadzenie domu bywa męczące. Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stają dziś rodzice, jest brak czasu. Rodzice (zwłaszcza mamy) codziennie zmagają się z mnóstwem obowiązków. Łączenie pracy zawodowej z obowiązkami domowymi i opieką nad dziećmi nie jest łatwe. Czasami lista codziennych zadań wydaje się nie mieć końca.

Produkty do ochrony domu firmy Yale zostały zaprojektowane w celu uproszczenia codziennego życia. Potrafią się tak wpasować w codzienny rytm dnia, że wychowywanie dzieci i prowadzenie domu staje się nieco łatwiejsze i, co ważniejsze, bezpieczniejsze! Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wielu korzyści, jakie te produkty mogą wnieść w życie Twojej rodziny.

 

zabezpieczenie domu

Ułatwiony dostęp do domu dla całej rodziny

Wyjście z dziećmi może być prawdziwym wyzwaniem. Wózek, ciężka torba pełna zabawek i przekąsek oraz wiele innych rzeczy, niezbędnych na każdą wycieczkę. Marnowanie czasu na szukanie kluczy to ostatnia rzecz, której potrzebujesz.

Inteligentny zamek Linus® zapewnia bezkluczowy dostęp i automatycznie odryglowuje drzwi, gdy wykryje, że jesteś w pobliżu. Nie musisz się już stresować szukaniem kluczy w torbie, gdy masz zajęte ręce.

Recenzja Tapo L920-5 – smart taśma i magiczny nastrój na działce

Jeśli chodzi o starsze dzieci, które tego lata liczą na trochę więcej swobody, Linus® pozwala im odkrywać świat poza domem, bez konieczności martwienia się o klucze. Dzięki inteligentnej klawiaturze Yale dzieci mogą wchodzić i wychodzić, kiedy chcą (oczywiście za zgodą rodziców) i z łatwością, bezpiecznie wejść do domu, korzystając z kodu dostępu ustawionego i monitorowanego przez rodziców.

Wpuszczanie do domu zaufanych opiekunek dla dzieci

Nie zawsze możesz być w domu, aby doglądać dzieci, zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem pracującym zawodowo. Jednak rozdawanie kluczy rodzinie, sąsiadom czy opiekunkom to kolejny kłopot wymagający dorobienia kluczy, co wiąże się z dodatkowym ryzykiem ich zgubienia.

Linus® Smart Lock daje rodzicom możliwość zdalnej kontroli dostępu do domu dla zaufanych opiekunek. Opiekunka może wyjść z dziećmi na spacer do parku i bez problemu wrócić do domu dzięki wirtualnym kluczom lub kodom, które można anulować w dowolnym momencie.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan&Tilt – kamera domowa

Nadzór nad dziećmi, które spędzają wakacje w domu

Nie jesteś w stanie być w kilku miejscach jednocześnie, ale dzięki kamerom Yale do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych możesz mieć dzieci na oku nawet po wyjściu

z pokoju, korzystając z aplikacji Yale View. Możesz na nie patrzeć, gdy bawią się w innym pokoju czy w ogrodzie lub ucinają sobie drzemkę – za sprawą wyraźnej, nieprzerwanej transmisji na żywo, wiesz, że przez cały czas są bezpieczne.

Uproszczenie wieczornych przygotowań do snu dla całej rodziny

Wieczorne szykowanie małych dzieci do snu może być stresujące, ale nawet gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem, inteligentny zamek może sprawić, że Twój dom będzie sprawniej funkcjonował.

Po wybraniu scenariusza „Dobranoc”, możesz poprosić wybranego asystenta głosowego o zamknięcie drzwi i wyłączenie światła, leżąc już wygodnie w łóżku. Yale zapewni poczucie bezpieczeństwa oraz spokojny sen Tobie i Twojej rodzinie!

Większe bezpieczeństwo podczas zabawy

Spędzanie czasu z dziećmi często oznacza, że ​​pozostajesz w określonych miejscach w domu. Czy wiesz, że za pomocą inteligentnego alarmu możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie większe bezpieczeństwo nawet podczas odpoczynku w domu?

Alarm domowy Sync Smart posiada funkcję częściowego uzbrajania. Możesz ustawić go tak, aby chronił określone piętra domu, które nie są używane. Gdy bawisz się z dzieckiem na górze, możesz uzbroić parter, zapewniając sobie maksymalny spokój i bezpieczeństwo podczas relaksu w domu.

W firmie Yale stawiamy na ułatwianie życia Tobie i Twojej rodzinie. Właśnie dlatego inteligentne urządzenia domowe Yale to produkty niezbędne, aby rodzice mogli w pełni wykorzystać swój czas, skupiając się na tym, co naprawdę ważne – tworzeniu cennych rodzinnych wspomnień!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: