Strefa Galaxy na festiwalu Audioriver

Rusza Strefa Galaxy podczas festiwalu Audioriver

Już 29 lipca w Płocku rozpoczyna się 15, jubileuszowa edycja jednego z najpopularniejszych w Polsce festiwali muzyki elektronicznej – Audioriver. Na 11 scenach usytuowanych na nadwiślańskiej plaży wystąpi ponad 120 artystów z całej Europy, a wśród nich są m.in. takie gwiazdy, jak The Blaze, Sevdaliza czy Solomun.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Oprócz mocnego line-upu, na fanów elektronicznych brzmień czekają również liczne towarzyszące wydarzenia, spotkania i atrakcje.

Strefa Galaxy

Jedną z nich jest specjalna festiwalowa Strefa Galaxy. To idealne miejsce, żeby uzupełnić portfolio zdjęć z festiwalu o epickie ujęcia w niezwykłej scenerii. Uczestnicy Audioriver odwiedzający strefę Galaxy mogą dosłownie pobujać w obłokach, czy złamać zasady grawitacji w podniebnym pokoju.

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

Chwilę oddechu między koncertami zapewni specjalna strefa chillu, gdzie można naładować baterie w trybie fast charge przed kolejną muzyczną ucztą. Dla gości tegorocznej edycji Audioriver, Samsung przygotował również wiele dodatkowych aktywacji, podczas których można wygrać festiwalowe gadżety i smartfony z serii Galaxy.

Strefa Galaxy będzie dostępna dla uczestników festiwalu Audioriver od 29 do 30 lipca na festiwalowej plaży.

Strefa Galaxy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: