„Back to school” z laptopem Lenovo

„Back to school” z laptopem Lenovo

Wystartowała kampania promocyjna, dzięki której przy zakupie wybranych laptopów Lenovo Legion i serii IdeaPad kupujący otrzymują 300 zł zwrotu na karcie bankomatowej. Modele komputerów objętych  promocją można znaleźć w wybranych sklepach. Akcja potrwa do 30 września.

Back to school

Laptopy gamingowe z serii Legion zostały wyposażone w najwydajniejsze procesory i układy graficzne, dzięki czemu sprostają nawet najbardziej wymagającym grom. Zawierają zaawansowany układ chłodzenia Coldfront 3.0., charakteryzują się wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości oraz odświeżaniu, które dają realną przewagę nad przeciwnikami.

Ponadto laptopy Lenovo Legion dostępne na polskim rynku wyposażone w karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 30 są objęte pakietem serwisowym Premium Care, który zapewnia m.in. obsługę wysoko wykwalifikowanego technika przez infolinię, czat czy e-mail, prioretyzację części, naprawę sprzętu z dojazdem do klienta oraz coroczną kontrolę kondycji komputera. Bezkompromisowa wydajność i pakiet Premium Care w połączeniu z niezwykle wygodnym umiejscowieniem kluczowych portów z tyłu urządzenia oraz estetycznym designem sprawiają, że laptopy Lenovo Legion są chętnie wybierane także przez twórców i osoby kreatywne.

Test Lenovo Tab M10 Plus – dla młodszego pokolenia

Promocją „Back to school” objęte są również modele IdeaPad 3 – mobilne, lekkie, wydajne i idealne do codziennego użytkowania oraz laptopy z serii IdeaPad Gaming 3, które uzupełniają powyższe cechy o atuty sprawiające, że doskonale nadają się do grania czy e-sportowych zmagań.

Z promocji mogą skorzystać pełnoletni uczniowie, studenci lub rodzice/opiekunowie prawni niepełnoletnich i uczących się dzieci, którzy kupią laptopa Lenovo objętego promocją w terminie 01.08-30.09-2022 r. i w ciągu 14 dni od zakupu wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://lenovopolska.pl/backtoschool/, gdzie znajduje się więcej szczegółów, regulamin promocji oraz lista laptopów biorących udział w akcji.

 Test Lenovo Tab P12 Pro – ma w sobie moc

Produkty w objęte promocją można kupić w sklepach stacjonarnych i online następujących partnerów Lenovo: EURO RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Sferis, Neonet, Delkom, Morele oraz x-kom. Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2022 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: