Play rozwija PLAY NOW i PLAY NOW TV

Play ciągle rozwija swoją usługę telewizyjną PLAY NOW i PLAY NOW TV. Nowe kanały w ofercie – SundanceTV, CBS Europa i CBS Reality

Klienci telewizji PLAY NOW i PLAY NOW TV od 1 sierpnia mogą oglądać trzy nowe kanały z portfolio AMC Networks International – UK, które dołączyły do pakietu Extra. Dodatkowo, przez najbliższe trzy miesiące będą one dostępne dla wszystkich użytkowników usług telewizyjnych PLAY za darmo, w ramach otwartego okna.

  • SundanceTV promuje odważne i kreatywne produkcje filmowe. Prezentując prace najbardziej utalentowanych twórców, SundanceTV oferuje widzom różnorodny i szeroki wybór doskonałych, niezależnych filmów festiwalowych oraz dokumentalnych.
  • CBS Europa to kanał pełen dobrych emocji, miejsce relaksu i komfortu. Oferuje najlepsze kino z całego świata – komercyjne przeboje i niezapomnianą klasykę. To komedie, dramaty i romanse z udziałem największych gwiazd światowego kina.
  • CBS Reality analizuje i przybliża pracę służb stojących na straży prawa – od autentycznych śledztw wydziałów zabójstw, wykorzystujących nowoczesne techniki kryminalistyczne, po codzienność służb granicznych w różnych zakątkach świata.

PLAY NOW , PLAY NOW TV

O PLAY NOW i PLAY NOW TV

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Szczegóły na temat oferty telewizyjnej PLAY NOW oraz PLAY NOW TV dostępne są na stronie play.pl oraz w salonach sprzedaży.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: