Cortland SMART – iPhone co 2 lata z atrakcyjną opcją zakupu

Cortland SMART – iPhone co 2 lata z atrakcyjną opcją zakupu

Cortland SMART, umożliwiający klientom zakup najnowszych modeli iPhona w wygodnych ratach, bez opłat wstępnych, czy abonamentu, a następnie wymianę na nowy model co 2 lata, jest wspólnym programem przygotowanym przez Inbank; Cortland, autoryzowanego resellera produktów marki Apple oraz Fairown, fintech którego celem jest ograniczenie nadmiernej ilości odpadów poprzez przejście na model gospodarki o obiegu zamkniętym (consume-reuse-recycle).

Cortland SMART jest obecnie najkorzystniejszą formą zakupu nowego iPhone’a, ponieważ klienci płacą jedynie za czas użytkowania urządzenia, nie ponosząc przy tym innych dodatkowych kosztów.

Z oferty Cortland SMART, będącej niezwykle atrakcyjną alternatywą dla klasycznej opcji zakupu iPhone’a w abonamencie, mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Nowy program oferujący smartphony marki Apple w wygodnych ratach, w dużym stopniu oparty jest na modelu subskrypcyjnym, lecz co istotne, od chwili zakupu wybranego urządzenia to klient Cortland SMART jest jego właścicielem.

Apple iPhone 13 – mam i ja, czy było warto?

Dzięki finansowaniu opracowanemu przez Inbank klienci płacą tylko za czas użytkowania, a miesięczne, nieoprocentowane raty obliczane są na podstawie wartości rezydualnej sprzętu, co gwarantuje, że w ciągu 2 lat użytkowania iPhone’a zapłacą oni mniej niż przy zakupie tego samego urządzenia w standardowych ratach lub za gotówkę.

Z Cortland SMART kupisz iPhone’a w najniższej racie. Wybierając program finansowania płacisz tylko za czas użytkowania sprzętu. Nie ponosisz innych dodatkowych kosztów. Wybierając zakup w programie SMART możesz oszczędzić nawet do 1594 zł w porównaniu do oferty klasycznych rat.” –podsumowuje zalety oferty Basia Garczyńska, Marketing Manager Cortland

Innowacyjny model finansowania umożliwia klientom Cortland SMART zaoszczędzenie do ponad 20%, w zależności od wybranego urządzenia. Obecnie mogą oni wybierać spośród 7 dostępnych wersji nowych smartphone’ów marki Apple. W przypadku najtańszej, iPhone’a SE, oszczędność wynosi 643 zł, natomiast dla najdroższej wersji – iPhone’a 13 Pro Max – oszczędność kształtuje się na poziomie aż 1594 zł. Co ważne, w momencie zakupu klient nie wnosi żadnych opłat wstępnych, nie ma także odsetek od kredytu lub kosztów ubezpieczenia, spłaca jedynie stałe, nieoprocentowane, miesięczne raty. Cortland uruchomił dedykowany kalkulator, na którym można sprawdzić oszczędzoną kwotę dla każdego z modeli dostępnych w ofercie: https://www.cortland.pl/apple/smart/

Cortland SMART to rozwiązanie, które umożliwia zakup smartphone’ów marki Apple na najbardziej atrakcyjnych warunkach dostępnych obecnie na polskim rynku. Oferta oraz sam proces przyznawania finansowania na zakup wybranego iPhone’a, są niezwykle proste i przejrzyste, a co najważniejsze zapewniają klientom znaczące oszczędności.

Wspólnie z Cortland oraz Fairown wprowadzamy na rynek innowacyjny produkt, który nie tylko kształtuje nowe trendy na rynku urządzeń mobilnych, lecz także przyczynia się do bardziej zrównoważonej konsumpcji oraz wspiera rozwój przyjaznego dla środowiska naturalnego modelu gospodarki w obiegu zamkniętym.” – podkreśla Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.

Cortland SMART to wolność wyboru – po upływie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy zakupu wybranego iPhone’a, klient może sam zdecydować, czy chce wymienić sprzęt na nowy, czy też spłacić pozostałe raty i zatrzymać swoje urządzenie. W przypadku decyzji o wymianie sprzętu na nowy po upływie 2 lat, firma Fairown zajmie się jego odkupieniem oraz w zamian zapłaci za klienta pozostałe do spłaty raty. Co ważne, zapewnione zostanie także bezpieczeństwo zgromadzonych danych – wszystkie zostaną przeniesione na nowe urządzenie, a oddany iPhone przywrócony do ustawień fabrycznych.

Obecnie oferta Cortland SMART dostępna jest w salonach stacjonarnych Cortland. W ramach jednej umowy możliwy jest zakup jednego iPhone’a.

Cieszymy się, że wprowadzamy na polski rynek następną generację finansowania konsumenckiego i chcemy rozpowszechnić korzyści płynące z gospodarki obiegu zamkniętego (circulal economy). W ramach tej współpracy Fairown odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu technologii, wyceniając wartość IPhonów po pierwszym cyklu użytkowania oraz zajmując się ich odnawianiem. Chciałbym podziękować naszym partnerom na rynku polskim, sieci sklepów Cortland oraz Inbank, nie mogę się doczekać współpracy z nimi skoncentrowanej na realizacji naszej wspólnej misji, którą jest rozwijanie gospodarki obiegu zamkniętego.” – komentuje Hendrik Roosna, CEO w Fairown.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: