Brother DCP-T426W – urządzenie „3w1”

Brother DCP-T426W – urządzenie „3w1”

Firma Brother wprowadza do swojego portfolio nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 z systemem zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem – DCP-T426W. Model posiada funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowej przestrzeni roboczej.

Brother DCP-T426W

Brother DCP-T426W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne „3w1”, które pozwala na drukowanie bezprzewodowe. Możliwość korzystania z tego modelu w sposób zdalny daje użytkownikowi większą elastyczność podczas pracy, przy wykorzystaniu pełni możliwości narzędzia i drukowanie z dowolnego miejsca w domu lub biurze.

Test Brother P-touch P300BT – drukarka do etykiet dedykowana smartfonom

To urządzenie wielofunkcyjne posiada wbudowany podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy oraz tryb umożliwiający obniżenie poziomu hałasu podczas drukowania poprzez zmniejszenie prędkości generowania wydruków. Model DCP-T426W został stworzony tak, aby zapewnić krótki czas przygotowania do druku oraz prędkość do 16 ipm. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małych firmach, gdzie liczy się szybkość druku, jego niskie koszty oraz bezkompromisowość w kwestii jakości drukowanych dokumentów.

Dodatkowo ta nowość w portfolio Brother zapewnia niski koszt wydruku pojedynczej strony, pozwalając na drukowanie dużych ilości dokumentów (do 7500 stron). W zestawie znajduje się komplet butelek z atramentem, dzięki czemu możliwe jest wydajne i ekonomiczne użytkowanie. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzeń dostępne są na stronie www.brother.pl.

Jeden komentarz do “Brother DCP-T426W – urządzenie „3w1”

  • 14 sierpnia 2022 o 00:21
    Bezpośredni odnośnik

    Mam HP Envy 6020e I jestem bardzo zadowolony, wiedzieli co mi w media expert doradzić 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: