Samsung Side-by-Side – lodówki na lato – promo

Samsung Side-by-Side – lodówki na lato – promo

Dlaczego nowe lodówki Samsung Side-by-Side są idealne na lato? Ponieważ oferują nam nie tylko dostęp do przefiltrowanej wody – pomagając ograniczyć zużycie plastiku – ale także do lodu w kostkach, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapobiegają utracie energii, nawet w najbardziej upalne dni.

Samsung Side-by-Side

Co zmienia się w naszych kulinarnych przyzwyczajeniach, gdy przychodzi lato? Na pewno pijemy więcej schłodzonych napojów, chętniej sięgamy po owocowe koktajle czy zimne desery, a także zwracamy większą uwagę na to, jak przechowywane są nasze produkty spożywcze – w wysokich temperaturach żywność psuje się szybciej. Nowe funkcje i rozwiązania w lodówkach Samsung Side-by-Side pomogą nam nie tylko wygodniej działać w kuchni, nie tylko latem, ale także zadbają o odpowiednie warunki do przechowania jedzenia i stałą optymalną temperaturę.

Test Samsung Galaxy A33 5G – optymalny smartfon dla każdego

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Rozwiązania idealne na upały

W gorące dni należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Według specjalistów dorosły człowiek powinien wypijać nawet do 3 litrów wody dziennie, czyli aż o 1 litr więcej niż zwykle.  Ukojenie przyniesie nam chłodna woda, ale także owocowe koktajle z kostkami lodu oraz zimne desery. Strefa napojów Beverage Center™ w nowych lodówkach Samsung Side-by-Side stanowi prawdziwy przełom na rynku. Oferuje bowiem szybki i łatwy dostęp do orzeźwiająco schłodzonej przefiltrowanej wody (także smakowej) oraz wyposażona jest w pozbawiony toksycznego BPA* automatycznie dopełniany pojemnik na wodę. Filtr do wody Samsung HAFEX pozwala na rezygnację z wody butelkowanej i plastiku, dzięki czemu możemy zadbać o środowisko.

Uzupełnieniem strefy napojów Beverage Center™ jest Dual Auto Ice Maker, czyli wewnętrzna kostkarka z podwójnym rodzajem lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza lód w kostkach oraz w mniejszych Ice Bites™, które szybciej schładzają napoje. Kostkarka jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,8 kg. Taka ilość z pewnością wystarczy dla wszystkich gości zaproszonych na letnie party w ogrodzie.

Samsung Side-by-Side

Odporne na wysokie temperatury

W gorące dni dochodzić może do wahań temperatury wewnątrz lodówki, co nie sprzyja przechowywanym w niej produktom oraz sprawia, że dochodzi do strat energii. Z myślą o tym opracowano rozwiązanie Samsung Food Showcase, czyli specjalną strefę w drzwiach lodówki, w której umieścimy produkty, z których korzystamy najczęściej. Jest to szczególnie przydatne latem, ponieważ nie musimy otwierać za każdym razem głównej komory lodówki. Rozwiązanie Twin Cooling Plus™, dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza, optymalizuje temperaturę oraz wilgotność w urządzeniu. Tym samym utrzymuje produkty w optymalnych warunkach i zapobiega mieszaniu się zapachów, pomagając zachować naturalny smak żywności.

Test Samsung Galaxy A53 5G – w codziennym użytkowaniu

W sytuacji, gdy potrzebować będziemy większej przestrzeni chłodzącej doskonale sprawdzi się strefa Cool Select+ (5w1), która pozwala przekształcić m.in. zamrażarkę w chłodziarkę. To świetne rozwiązanie, gdy mamy w planach organizację przyjęcia. Lepszą izolację lodówki gwarantuje technologia Metal Cooling, która ogranicza wahania temperatury we wnętrzu urządzenia po otwarciu drzwi. Lodówki wyposażone zostały również w funkcję szybkiego zamrażania oraz szybkiego chłodzenia.

Lodówki Samsung Side-by-Side odznaczają się klasą energetyczną C, czyli najwyższą klasą energetyczną dostępną w lodówkach tego typu***.

Skorzystaj z promocji Samsung

Teraz, kupując wybraną lodówkę Samsung Side-by-Side, możesz otrzymać od marki prezent – 2 filtry do wody o wartości 518 zł brutto**. Dzięki 2 filtrom do wody o rocznej przepustowości 3786 l możesz zużyć rocznie nawet o 2524 butelek wody o poj. 1,5 l mniej. Aby odebrać prezent wystarczy podzielić się opinią o produkcie na jednej ze stron wskazanych w regulaminie.

Promocja Samsung trwa od 08.06 do 31.10.2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły, w tym lista modeli biorących udział w promocji, dostępne w regulaminie promocji na lodowki.samsung.pl

*Bisfenol A (BPA) znaleźć można w plastikach z poliwęglanu i żywicach epoksydowych, z których często wytwarza się pojemniki na żywność i napoje. Uznaje się, że może on w sposób negatywny oddziaływać na zdrowie.
** Opcjonalnie, tylko w niektórych modelach.
*** Dotyczy modelu RS68A884CB1

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl