TCL NXT Paper 10s – bezpieczny dla oczu tablet

TCL NXT Paper 10s – bezpieczny dla oczu tablet

Niezwykły, przypominający kartkę papieru ekran o przekątnej aż 10,1 cala wraz z warstwą antyrefleksyjną i funkcją ochrony oczu, a także załączony elegancki, wysokiej klasy rysik – oto tablet TCL NXTPaper 10s. Co wyróżnia tego następcę dobrze znanego już modelu TCL TAB 10s?

TCL NXTPAPER 10s
TCL NXTPAPER 10s

Funkcja ochrony oczu stosowana jest w tabletach już od dawna, ale najczęściej to zasługa wyłącznie zastosowanego oprogramowania. TCL NXTPaper 10s wynosi tę zaletę na dotąd niespotykany poziom: ekran składa się aż z dziesięciu precyzyjnie wykonanych warstw, co pozwala niemal całkowicie wyeliminować niekorzystny i męczący dla ludzkiego oka wpływ jasnego, niebieskiego światła (aż o ponad 73%), a przy okazji może wyświetlać piękne, żywe i naturalne kolory, bez sztucznego dodawania cieplejszej, żółtej barwy. Zastosowany dotykowy ekran IPS ma rozdzielczość FHD (1920×1200) i może wyświetlać ponad 16 milionów kolorów.

O jego jakości niech świadczy technologiczna nagroda przyznana tabletowi NXTPaper 10s na targach CES 2022 „Eye Protection Innovation Award of The Year.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy po prostu piszesz notatki podczas wykładu, teraz możesz je robić efektywniej dzięki eleganckiemu, płynnie i szybko działającemu rysikowi T-Pen, który działa tak, jakbyś pisał na tradycyjnym papierze. Jego ergonomiczny kształt zapobiega nadmiernemu drętwieniu nadgarstka.

NXTPaper 10S działa w oparciu o wydajny ośmiordzeniowy procesor MT 8768 oraz procesor graficzny GE8320. Posiada 8-megapikselową kamerę tylną z autofocusem i 5-megapikselową z przodu, obie z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p w 30 klatkach. Zastosowane dwa głośniki oraz dwa mikrofony doskonale sprawdzą się przy telekonferencjach i rozmowach z przyjaciółmi. Nie lubisz przechowywać danych w chmurze ? Możesz rozbudować pamięć urządzenia aż do 256 GB. Nie musisz też często korzystać z ładowarki, gdyż wbudowana bateria ma aż 8000 mAh pojemności, co spokojnie wystarczy na cały dzień. Tablet jest również gotowy na instalację Androida 12 i długie wsparcie w zakresie bezpieczeństwa danych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl