Teesa SMART VAC PRO – robot sprzątający z aplikacją

Teesa SMART VAC PRO – robot sprzątający z aplikacją

Teesa, oferująca urządzenia AGD do domu i ogrodu, w ostatnim czasie poszerzyła segment urządzeń do sprzątania. Dzięki temu obok odkurzaczy pionowych i tradycyjnych, a także myjek do okien i mopa automatycznego pojawił się właśnie zaawansowany robot sprzątający Smart VAC PRO. Dzięki opcji sterowania za pomocą aplikacji Tuya Smart, odkurzacz wyręczy domowników w sprzątaniu nawet pod ich nieobecność.

Teesa SMART VAC PRO
Teesa SMART VAC PRO
Teesa SMART VAC PRO wyposażony został w czujnik laserowy, dzięki któremu podczas pierwszego sprzątania analizuje pomieszczenie tworząc jego mapę. Dane zapisywane są w aplikacji Tuya Smart, która służy także do zarządzania wszystkimi funkcjami urządzenia. Dzięki niej można zdalnie kontrolować pracę urządzenia, wybierać tryb sprzątania, ustawiać wirtualne ściany i obszary, które nie będą sprzątane, a także tworzyć harmonogram porządków.
Zaawansowany robot sprzątający Teesa, dzięki czterem poziomom mocy ssania, a także obrotowej szczotce głównej i dwóm bocznym, doskonale wciąga brud z każdej powierzchni nawet ten, który gromadzi się przy krawędziach czy w narożnikach. Co więcej dzięki funkcji Auto Boost urządzenie automatycznie rozpoznaje powierzchnię i zwiększa moc ssania, gdy znajdzie się na dywanie.
Zaletą odkurzacza samojezdnego Teesa jest także niski profil wynoszący 10 cm. Dzięki temu urządzenie bez problemu posprząta podłogę pod niskimi meblami. Nie straszne mu także wysokie progi czy listwy łączące pomieszczenia, ponieważ może swobodnie pokonać przeszkody o wysokości do 2 cm.
Teesa SMART VAC PRO
Teesa SMART VAC PRO
Dla osób, które chcą tylko lekko odświeżyć podłogi w domu SMART VAC PRO wyposażony został także w funkcję mopowania.  Wystarczy zamocować ściereczkę i napełnić zbiornik z wodą, a robot sprzątający Teesa, nie tylko odkurzy, ale także umyje podłogę w domu.
Aby zwiększyć komfort użytkowników urządzenie wyposażone zostało w cztery tryby sprzątania, dzięki którym można wykorzystać urządzenie tylko do wyczyszczenia wybranego miejsca albo obszaru w domu, a także dowolnego pomieszczenia np. pokoju dziecka. Można także wybrać tryb automatyczny do posprzątania całego mieszkania.
Teesa SMART VAC PRO
Teesa SMART VAC PRO
Do urządzenia została dodana instrukcja w języku polskim. Jednak robot Teesa SMART VAC PRO także sam poinformuje o wszystkim – rozpoczęciu i trybie pracy, poziomie naładowania baterii, konieczności sprawdzenia szczotek i innych powstałych problemach. I to wszystko w języku polskim. Wystarczy w aplikacji ustawić odpowiedni język powiadomień.
Robot sprzątający dostępny jest w sieci sklepów Rebel Electro i na http://www.rebelelectro.com, a także w oficjalnym sklepie Teesa na stronie www.teesa.pl w cenie sugerowanej cenie detalicznej 1399 zł. W sierpniu urządzenie objęte jest promocją i jego cena wynosi 1199 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: