Internet (i wiele więcej) na 9 mies. + Netia mobile z 5G

Internet (i wiele więcej) na 9 mies. + Netia mobile z 5G

Od dziś (8 sierpnia 2022 r.) dostępna jest nowa oferta promocyjna szybkiego, nielimitowanego dostępu do internetu oraz zestawy z dostępem do takich serwisów jak Disney+, HBO Max, czy TIDAL w bardzo atrakcyjnych cenach i umową na zaledwie 9 miesięcy. Wisienką na torcie są niezwykle atrakcyjne taryfy mobilne z 5G, nawet przez 3 miesiące gratis.

Netia: Internet

W nowej ofercie promocyjnej z umową na 9 miesięcy – opracowanej przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach – Netia oferuje usługi szybkiego, nielimitowanego dostępu do internetu w cenie od 40 zł miesięcznie. Podstawowy dostęp do internetu (wariant do 150 Mb/s) z wliczonym w cenę dostępem do serwisu muzycznego TIDAL kosztuje 50 zł miesięcznie. Natomiast za 55 zł miesięcznie klienci otrzymają internet z Disney+, a za 60 zł miesięcznie analogiczny zestaw z HBO Max. Istnieje też możliwość nabycia zestawów z dwoma lub trzeba wymienionymi wyżej serwisami. Niezależnie od wybranego wariantu za pierwszy miesiąc kwota abonamentu wynosić będzie 0 zł.

Ceny poszczególnych wariantów prędkości dostępu do internetu i zestawów z Disney+ (kwoty abonamentów od 2. miesiąca):

Wariant prędkości Internet solo Internet z Disney+
do 150 Mb/s 40 zł 55 zł
do 300 Mb/s 50 zł 65 zł
do 600 Mb/s 60 zł 75 zł
do 1000 Mb/s (do 1 Gb/s) 70 zł 85 zł

 

Netia zapewnia też kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet” z licencją na 2 urządzenia, która w wariancie z 9-miesięcznym zobowiązaniem kosztuje 7 zł miesięcznie). Można również wybrać stały adres IP za 10 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis).

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Netia oferuje też bardzo szeroką gamę różnego typu markowych urządzeń, które pozwalają na zwiększenie zasięgu domowego dostępu do internetu. Sprzęt (PLC, wzmacniacze Wi-Fi/extendery lub mesh) jest udostępniamy w dzierżawie, w cenie już od 5 zł miesięcznie (więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.netia.pl/pl/lp-mesh).

Taryfy 5G w super cenach

Klienci, którzy zdecydują się na jedną z powyższych opcji mogą też skorzystać z bardzo atrakcyjnych taryf mobilnych (abonamenty SIM Only z umową na 9 miesięcy) z dostępem do najszybszej sieci 5G operatora sieci Plus. W taryfie „Super (5G)” za zaledwie 25 zł Netia oferuje nielimitowane połączenia i wiadomości oraz 30 GB danych w kraju i 4,5 GB w roamingu UE. Natomiast taryfa „VIP (5G)” za 30 zł miesięcznie zapewnia aż 72 GB danych w Polsce i 7 GB w UE.

Osoby, które przeniosą do Netii numer z innej sieci (MNP) aż przez 3 miesiące za abonament mobilny nie zapłacą ani złotówki.

O Netii:

Netia

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]