LG UltraPC – mobilne biuro

LG UltraPC – mobilne biuro

LG Electronics prezentuje w Polsce LG UltraPC – nowość wśród laptopów. Urządzenie ma 16-calowy ekran o proporcjach 16:10 z antyodblaskową powłoką, wydajny procesor AMD Ryzen™ 5000 oraz – tradycyjnie w przypadku mobilnych sprzętów LG – niewielką wagę. W okresie promocyjnym LG UltraPC będzie dostępny w specjalnej ofercie.

Mobilne biuro

Laptop LG UltraPC 16U70Q idealnie sprawdzi się jako mobilne biuro lub sprzęt do nauki. Z myślą o pracy w różnych miejscach LG wyposażyło ultrabooka w ekran z powłoką antyodblaskową, gwarantującą komfort dla oka i czytelność wyświetlacza w niemal każdych warunkach. Ponadto dzięki proporcjom 16:10 prezentowane jest aż 11% więcej obrazu w porównaniu do klasycznych monitorów, co zwiększa oczywiście efektywność naszego działania.
LG UltraPC
LG UltraPC
Już same rozmiary ekranu pozwalają pracować wygodniej i wydajniej, ale w LG UltraPC 16 zastosowano jeszcze dodatkowo kilka rozwiązań sztucznej inteligencji. Technologia LG Glance by Mirametrix™, czyli automatyczne wykrywanie twarzy, oczu i uwagi, podnosi poziom bezpieczeństwa i zwiększa intuicyjność obsługi sprzętu. Dzięki tej funkcji laptop jest automatycznie blokowany, kiedy jego właściciel odchodzi od urządzenia.
Korzystając z opcji Smart Display, Privacy Alert lub Privacy Guard, ultrabook samoczynnie zamazuje odpowiednio ekran w chwili, gdy użytkownik na niego nie patrzy lub na wyświetlacz spogląda ktoś inny – wówczas pokazuje się komunikat z ostrzeżeniem.
Bezpieczeństwo to istotny atut. Śledzenie twarzy i wzroku może być użyte do kontroli ekranu. Na przykład przenosić na drugi wyświetlacz aktywną treść, a nawet kursor myszki, jeżeli właściciel odwróci wzrok w kierunku tego dodatkowego monitora. Inteligentne funkcje zadbają również o zdrowie użytkownika. Wykryją nieprawidłową postawę i wyświetlą ostrzeżenie. Po zarejestrowaniu oddalenia się od laptopa automatycznie zatrzyma się także odtwarzana muzyka lub film.

Gwarancja wydajności

LG UltraPC 16 wyróżnia się wysoką wydajnością i możliwością długiego czasu pracy bez dostępu do prądu. Dużą prędkość działania gwarantuje procesor AMD Ryzen™ 5000 w połączeniu z kartą graficzną AMD Radeon™. Dopełnieniem jest dwukanałowa pamięć operacyjna LPDDR4x i szybki dysk SSD NVMe. Całość zasila akumulator o pojemności 72 Wh. Waga ultrabooka to zaledwie 1600 gramów.

Oferta specjalna

Laptop LG UltraPC 16U70Q już teraz dostępny jest w sprzedaży za 4 999 zł. W okresie promocji można go jednak kupić w specjalnej cenie – 4 499 zł.
Więcej szczegółów na stronie produktowej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: