Hama Freedom Lit – nauszne słuchawki Bluetooth

Hama Freedom Lit – nauszne słuchawki Bluetooth

Można nimi sterować za pomocą wbudowanego przycisku wielofunkcyjnego, obsługują asystentów głosowych Siri oraz Google, mają też wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów. Pasywna redukcja hałasu z otoczenia na pewno jest kolejną ciekawostką, tak samo jak obecność złącza audio i możliwość wygodnego złożenia oraz schowania w kieszeni.

Hama Freedom Lit

 

Oferta sprzętu audio niemieckiego producenta bezustannie się rozszerza, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego użytkownika. Dlatego w portfolio firmy pojawiły się właśnie nauszne słuchawki Freedom Lit. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: elegancka biała z szarymi nausznikami, różowa z ciemniejszymi akcentami w tej samej barwie i kruczoczarna. Ich waga wynosi 120 g.

Test Hama Home N12CD 21l – niezbędnik nie(tylko) w każdym biurze

Zacznijmy od najważniejszych informacji. Słuchawki po naładowaniu do pełna grają bezustannie przez 8 godzin.  Mogą też pochwalić się wbudowanym mikrofonem, a po całkowitym naładowania maksymalny czas prowadzenia rozmów wynosi tyle samo. Sam proces zasilania urządzenia energią zajmuje trzy godziny, co odbywa się poprzez dołączony kabelek o długości 15 cm i wbudowane złącze micro USB.  Wersja Bluetooth urządzenia to 5.0, co w praktyce spokojnie oznacza 10 m zasięgu. Gdy nie będziemy chcieli czekać na naładowanie urządzenia, znajdziemy w nim też złącze Jack 3,5 mm do tradycyjnego podłączenia przewodu.

Sama konstrukcja nauszników zapewnia pasywne tłumienie szumów, by móc jak najbardziej skoncentrować się na ukochanych melodiach bez niepotrzebnych zakłóceń w tle. Niewątpliwymi atutami tej nowości produktowej jest możliwość obsługi dotykowej dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu, np. przyjmowanie lub odrzucanie połączeń, a także odtwarzanie lub pauzowanie utworów muzycznych. W zasięgu użytkownika jest też wygodne wydawanie komend za pośrednictwem asystentów głosowych Siri i Google, co pozwala chociażby na sterowanie głośnością.

Hama Freedom Lit

Warto zaznaczyć, że miękko wyściełany pałąk nie uciska głowy w trakcie noszenia i gwarantuje, że słuchawki nie spadną nam nawet przy intensywnym ruchu.  W każdej chwili słuchawki możemy złożyć i schować do torby, plecaka a nawet kieszeni kurtki.

Test Hama Fit Watch 5910 – inteligentny zegarek dla fanów fitnessu

Słuchawki bezprzewodowe Hama Freedom Lit wyceniono na około 99 zł. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

Słuchawki Hama Freedom Lit, dane techniczne:

  • Impedancja mikrofonu:  2,2 kΩ
  • Impedancja słuchawek:  32 Ω
  • WBCV   ≥ 75mV
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • Profile kompatybilności Bluetooth: A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7
  • Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz – 8 kHz
  • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
  • Zakres fal: 2402-2480MHz
  • Zasięg emisji sygnału: 10 m

Więcej na temat produktu znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl