NVIDIA GeForce RTX Studio – certyfikowany system w Polsce

NVIDIA GeForce RTX Studio – certyfikowany system w Polsce

Jesteś początkującym artystą, a może weteranem w branży? Teraz możesz cieszyć się NVIDIA GeForce RTX Studio na komputerze stacjonarnym x-kom PRO.

NVIDIA po raz pierwszy wprowadza na polski rynek certyfikat NVIDIA GeForce RTX Studio dla komputerów stacjonarnych. Do tej pory certyfikat głównie stosowany był w laptopach dla twórców.

Podkręć kreatywność

Wyraźniejsze transmisje, szybsze rendery, a to nie wszystkie zalety NVIDIA GeForce RXT Studio. Od ray trackingu przez edycje 8K HDR RAW. Podkręć wydajność i zwiększ tempo pracy.
NVIDIA GeForce RTX Studio

Darmowe sterowniki Studio

Platforma NVIDIA Studio wspierana jest przez ekskluzywne sterowniki Studio, które stale poprawiają doświadczenia, pozwalając z łatwością realizować najbardziej ambitne projekty.

A co jeśli zmęczysz się pracą

Komputery z serii GeForce RTX Studio zapewniają rewelacyjne wrażenia podczas grania. Dzięki wciągającej grafice opartej na ray tracingu, technologii DLSS, pozbawionym zacięć transmisją na żywo, GeForce RTX 30 zapewnia najwyższą jakość gry, za każdym razem.

Sensacyjny surrealizm

W ramach cyklu In the NVIDIA Studio powstała surrealistyczna animacja Double/Sided utrzymana w klimacie cyberpunkowym. Autorem wyjątkowej pracy jest FESQ. To efekt działań na NVIDIA Studio w Cinema 4D, Adobe Substance 3D Painter i After Effects.
In The NVIDIA Studio: Cinema 4D & More with FESQ | NVIDIA Blog
3D phenom FESQ takes us 'In the NVIDIA Studio’ to share his creative workflow in Cinema 4D and more, powered by his GeForce RTX 3080 Ti GPU.

Czytaj więcej

Test Huawei MateBook 16s – bezkompromisowa wszechstronność

x-kom PRO przesuwa granice wydajności, dając nieograniczone możliwości pracy twórczej. Jest potężnym narzędziem o niespożytej mocy, która nada pomysłom realne kształty. Wierzymy, że idea komputera x-kom PRO GeForce RTX Studio będzie punktem wyjścia do kreowania śmiałych, pełnych rozmachu konceptów – x-kom.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: