OnePlus 10T – supersmartfon pokazuje siłę

OnePlus 10T – supersmartfon pokazuje siłę społeczności OnePlus

OnePlus 10T – superwydajny smartfon czyni skomplikowaną przeprowadzkę do nowego kraju szybką, płynną i bezproblemową. Flagowiec pokazuje siłę społeczności OnePlus w obliczu nowych, wymagających wyzwań.

OnePlus 10T
OnePlus 10T

Firma OnePlus, kierując się zasadą „community-first”, wybrała holenderskiego członka swojej społeczności Jeroena van der Zee jako pierwszego użytkownika w Europie, który stał się posiadaczem najnowszego flagowego smartfona OnePlus 10T – jeszcze przed jego globalną premierą.

Pochodzący z Holandii Jeroen, znalazł wymarzoną pracę w Grimstad w Norwegii i podjął życiową decyzję o przeprowadzce tam wraz z całą rodziną, co wiązało się z wieloma wyzwaniami. Wymagały one wydajnego urządzenia do szybkiego wykonywania wielu zadań jednocześnie, bezproblemowej łączności, wytrzymałej baterii i płynnego działania oprogramowania. Dlatego OnePlus, który wspiera swoją społeczność, wysłał Jeroenowi OnePlus 10T, czyli najlepsze rozwiązanie na te skomplikowane wyzwania.

OnePlus 10T 5G
OnePlus 10T 5G

OnePlus 10T, flagowiec o najwyższej wydajności, zasilany najnowszym procesorem Snapdragon® 8+ Gen 1 firmy Qualcomm i wyposażony w szybkie ładowanie SUPERVOOC o mocy 150W, był idealnym wyborem, aby sprawić, że przeprowadzka Jeroena do nowego kraju była szybka, płynna i bezproblemowa – czyli to, co zawiera się w motto OnePlus – „Never Settle”.

Odkąd rozpoczęliśmy naszą podróż w 2014 roku, społeczność była jej integralną częścią
i nieodłącznym elementem naszego rozwoju – powiedział Tuomas Lampen, European Head of Strategy, OnePlus. – Zawsze stawiamy naszą społeczność na pierwszym miejscu i dlatego, gdy Jeroen planował ważną decyzję w swoim życiu, chcieliśmy wspierać jego podróż, tak jak on wspierał naszą.

Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

OnePlus 10T to urządzenie o ogromnej mocy, zapewniające niezwykle szybką i płynną pracę, które – jak byliśmy pewni – spełni potrzeby i oczekiwania Jeroena oraz pomoże mu bez wysiłku odnaleźć się w nowym miejscu. Cieszymy się, że mogliśmy być partnerem Jeroena w jego ważnej podróży i zapewnić mu bezproblemowe wrażenia dzięki naszemu urządzeniu – komentuje Lampen.

OnePlus 10T jest napędzany najnowszą i najpotężniejszą platformą mobilną Snapdragon® 8+ Gen 1 firmy Qualcomm z zaawansowanym systemem pasywnego chłodzenia 3D nowej generacji. Wszystko to w połączeniu z charakterystycznym dla OnePlus szybkim i płynnym systemem OxygenOS 12.1, zapewnia superszybką wydajność podczas wykonywania intensywnych, a także codziennych zadań. Dzięki temu Jeroen mógł np. ułożyć obszerną listę rzeczy do zrobienia, a w tym samym czasie przełączać się między wieloma obciążającymi system aplikacjami, bez straty chwili na ich ponowne załadowanie – gdyż OnePlus 10T z 16 GB RAM, umożliwia działanie w tle do 35 aplikacji jednocześnie.

OnePlus 10T
OnePlus 10T

Korzystając z funkcji Smart Link w OnePlus 10T, która oferuje szybką i ulepszoną prędkość sieci, Jeroen był w stanie natychmiastowo zorientować się w okolicy na Mapach Google, znaleźć pobliskie sklepy i niemal jednocześnie wyszukiwać przepisy na błyskawiczne dania. Właśnie Smart Link – technologia, która w inteligentny sposób wykorzystuje pustą przestrzeń sieciową, zapewniła mu szybsze przesyłanie danych i to nawet w obszarach o wysokim poziomie przeciążenia sieci.

Test OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro – plusy i minusy

OnePlus 10T, który ładowany jest za pomocą aż 150W ładowarki SUPERVOOC Endurance Edition, oferuje jedne z najszybszych prędkości ładowania. 150W SUPERVOOC Endurance Edition zaledwie po 10 minutach ładowania zapewnia moc baterii na niemal cały dzień, a jej pełne naładowanie trwa zaledwie 19 minut. To tym ważniejsze przy przeprowadzce, gdy Jeroen mógł swobodnie korzystać ze swojego smartfona przez cały dzień, bez konieczności ciągłego i długiego podładowywania urządzenia w domu.

Komentując nawiązaną współpracę, członek społeczności OnePlus, Jeroen, stwierdził: – Kilka miesięcy temu ja i moja rodzina podjęliśmy najważniejszą decyzję w naszym życiu o emigracji z Holandii do Norwegii, ponieważ znalazłem tam wymarzoną pracę. To była bardzo trudna przeprowadzka, ponieważ musieliśmy pomyśleć o milionie rzeczy, aby bezproblemowo zadomowić się w nowym kraju. Od dawna należę do społeczności OnePlus, a filozofia „Never Settle” pomogła mi wykonać ten „skok na głęboką wodę”. Szukałem inteligentnego urządzenia, które jest wydajne, szybkie i błyskawicznie wykonuje zadania, aby pomóc mi bez wysiłku odnaleźć się w nowym miejscu.

Firma OnePlus to zgrana społeczność i kiedy dowiedziała się o moim wyzwaniu, szybko wkroczyła do akcji, aby dostarczyć mi swój najnowszy flagowy smartfon – OnePlus 10T, który jest potężnym urządzeniem, dokładnie takim, jakiego potrzebowałem. Dzięki szybkiemu i płynnemu działaniu tego smartfona, szczęśliwie zadomowiłem się w Norwegii. To jest właśnie siła społeczności OnePlus – dodaje Jeroen.

Chcesz poznać historię Jeroena? Zajrzyj na:

To nie wszystko, co oferuje OnePlus 10T. Jest on bowiem również wspierany przez silnik HyperBoost Gaming Engine, który zasila funkcje takie jak General Performance Adapter (GPA) Frame Stabilizer i LSTouch, które zostały zaprojektowane, aby zapewnić płynniejsze i bardziej responsywne działanie w grach. OnePlus 10T jest wyposażony także w wyświetlacz
o przekątnej 6,7 cala, zapewniający wyjątkowe wrażenia z oglądania i użytkowania dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania do 120 Hz, co pomaga również lepiej zachować żywotność baterii.

Wyświetlacz OnePlus 10T posiada certyfikat HDR10+ oraz natywną obsługę 10-bitowych kolorów, oddając bogatsze i bardziej realistyczne barwy. Te funkcje były pomocne, gdy Jeroen i jego żona byli zajęci rozpakowywaniem, bo ich syn Fin mógł wtedy zająć się graniem, surfowaniem po sieci i oglądaniem filmików z YouTube na smartfonie.

Dzięki flagowemu sensorowi 50MP Sony IMX766 w OnePlus 10T, jasnemu trybowi wideo HDR i 360-stopniowemu systemowi antenowemu, zaprojektowanemu w celu zapewnienia silnego sygnału komórkowego i Wi-Fi, Jeroen nie tracił kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w Holandii. Nie musiał zwracać uwagi na dzielące ich kilometry, mogąc regularnie widywać się z nimi za pośrednictwem połączeń wideo.

OnePlus 10T miał globalną premierę 3 sierpnia, a w Polsce będzie dostępny w sprzedaży premierowej od 11 sierpnia.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl