Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless – perfekcja dźwięku i komfort słuchania

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless – perfekcja dźwięku i komfort słuchania

Firma Sennheiser — ekspert w dziedzinie audio — prezentuje nową odsłonę słuchawek serii MOMENTUM, która wyznaczyła wysoki standard słuchania dzięki doskonałemu dźwiękowi. Teraz nowe MOMENTUM 4 Wireless podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najlepszy w swojej klasie dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort. Dzięki inteligentnym, intuicyjnym funkcjom, które usprawniają każdą interakcję, oraz wyjątkowo długiemu czasowi pracy baterii do 60 godzin, nic nie przeszkodzi słuchaczom w odbiorze niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless

„Nasza seria MOMENTUM zawsze wyznaczała wysokie standardy odsłuchu z doskonałym dźwiękiem na czele” — mówi Christian Ern, główny menedżer produktu ds. słuchawek konsumenckich Sennheiser. „Nowe słuchawki serii MOMENTUM po raz kolejny podnoszą poprzeczkę – zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów i wyjątkowym komfortem użytkowania. Dzięki trybowi transparentności, wbudowanemu korektorowi oraz nowej funkcji personalizacji dźwięku, użytkownicy mogą słuchać ulubionych piosenek tak jak chcą.”

Recenzja Sennheiser HD 560S – dla entuzjastów dźwięku

Doświadcz doskonałego dźwięku, usłysz każdy szczegół

MOMENTUM 4 Wireless zapewniają charakterystyczny dźwięk spod znaku jakości Sennheisera, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi akustycznemu, opartemu na 42-milimetrowych przetwornikach, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują doskonałą dynamikę, czystość i muzykalność. Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, że ​​użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w rozpraszającym otoczeniu.

Wszechstronny tryb transparentnego odsłuchu pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia uzyskanie najlepszego dopasowania wrażeń dźwiękowych do preferencji słuchającego za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.

Z MOMENTUM 4 Wireless każda interakcja jest prosta. Połączenie z asystentem głosowym jest niezwykle naturalne i wolne od zakłóceń dzięki zaawansowanej matrycy mikrofonów 2×2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznemu tłumieniu szumu wiatru, co gwarantuje doskonały odbiór głosu.

 

Ciesz się wyjątkowym komfortem

MOMENTUM 4 Wireless to wyrafinowana elegancja, dzięki całkowicie nowej opływowej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy komfort słuchania. Łączy lekkość z bogato wyściełanymi nausznikami i pałąkiem. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku tarcia łatwo dostosowuje się do użytkownika, aby zagwarantować doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.

Test Sennheiser CX True Wireless – gdy dźwięk na pierwszym miejscu

Inteligentne słuchawki

Dzięki wyjątkowej żywotności baterii do 60 godzin i możliwości szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują rozrywkę zarówno podczas długich sesji odsłuchowych, jak i dalekich podróży. Każda interakcja jest bezproblemowa, a potrzeba zaspokojona: funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Dzięki temu użytkownicy nigdy nie stracą rytmu, a funkcja automatycznego włączania/wyłączania błyskawicznie włączy zestaw słuchawkowy po podniesieniu i wyłączy go, aby oszczędzać energię, gdy nie jest używany.

Dotykowe panele nauszników MOMENTUM 4 Wireless w połączeniu z komunikatami głosowymi i dźwiękowymi sprawiają, że sterowanie muzyką, połączeniami i asystentami głosowymi jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Konfiguracja jest również prosta dzięki zarządzaniu urządzeniami Bluetooth, które umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie katalogowej: 1699 zł.

2 komentarze do “Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless – perfekcja dźwięku i komfort słuchania

  • 9 sierpnia 2022 o 12:09
    Bezpośredni odnośnik

    Wyrafinowana elegancja..haha..dobre:)) .
    A to wyrafinowaniem na czym polega ? Wyrafinowaną elegancję, to mają słuchawki Bowers & Wilkinson PX 7 S2 .

    Odpowiedz
    • 9 sierpnia 2022 o 13:53
      Bezpośredni odnośnik

      Z gustami się nie dyskutuje 🙂 – jak go bliżej poznamy to będziemy mogli odpowiedzieć na takie pytanie. Pozdrawiam Andrzej

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: