ASKO – 70-letnim doświadczeniem wkracza do Polski

ASKO – 70-letnim doświadczeniem wkracza do Polski

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwija swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo-projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji i Słowenii.

ASKO

Skandynawskie korzenie

ASKO tworzy urządzenia AGD w myśl skandynawskich wartości, łączy współczesny minimalizm z najwyższą technologią, skandynawskim designem i szacunkiem do natury. Połączenie piękna i funkcjonalności jest częścią skandynawskiego DNA marki. Łączy ona formę i funkcję oraz wykorzystuje zasoby naturalne w sposób przemyślany, aby móc tworzyć rozwiązania jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Test Gorenje miksera i blendera – serce kuchni

Ponadczasowy design

Skandynawskie korzenie mają swoje odzwierciedlenie również we wzornictwie. Jego podstawę stanowią elegancja, minimalizm, wysokiej jakości rzemiosło, funkcjonalność, czysta paleta kolorów i naturalne materiały. Oferta ASKO obejmuje urządzenia pralnicze tj. pralki, suszarki bębnowe, szafy suszące oraz produkty kuchenne tj. zmywarki, płyty gazowe i indukcyjne, piekarniki, okapy, chłodziarki, zamrażarki, chłodziarki na wino czy ekspresy do kawy. Produkty marki ASKO są znane i cenione za wzornictwo, jakość, innowacyjność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne nagrody tj. iF GOLD AWARD, iF DESIGN AWARD czy RED DOT AWARD.

Podczas tegorocznych targów Eurocucina w Mediolanie marka zaprezentowała swoje nowości produktowe: zmywarkę DW60, chłodziarkę na wino Wine Climate Cabinet, nowatorski system Celsius°Cooking™ oraz płytę indukcyjną Elevate™ ze zintegrowanym wyciągiem. Oprócz wyjątkowych wrażeń dla użytkownika i zrównoważonego działania, wszystkie cztery urządzenia są wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award za wyjątkowy design i funkcjonalność.

ASKO

Trwałość i technologia

W produktach ASKO skandynawskie korzenie marki przejawiają się nie tylko w czystym i ponadczasowym wzornictwie, ale także w ich jakości, trwałości i funkcjonalności. ASKO dba o to, by spełniać najwyższe standardy UE, wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyżej jakości materiały, co przekłada się na długoletnią trwałość urządzeń. Dzięki skupieniu się na zrównoważonym rozwoju, ASKO konstruuje urządzenia, które są testowane na 20 lat użytkowania.

O ASKO

 Historia ASKO rozpoczęła się w latach 50-tych XX wieku od młodego rolnika z Jung koło Lidköping w Szwecji, który wymyślił solidną, stabilną i niezawodną pralkę z żeliwa i stali nierdzewnej, aby ulżyć w praniu ręcznym swojej matce. Początki ASKO były więc wyrazem miłości syna do matki.

Obecnie ASKO jest wiodącą na rynku skandynawską marką wysokiej jakości urządzeń kuchennych, pralniczych, zbudowaną na 70-letnim dziedzictwie. Produkty ASKO powstają w wyniku połączenia tradycyjnego rzemiosła, zorientowanych na użytkownika, zrównoważonych innowacji oraz pasji do projektowania. Od 1950 r. miliony profesjonalistów i użytkowników domowych na wszystkich kontynentach doświadcza wyjątkowej przyjemności płynącej z użytkowania urządzeń ASKO.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]