Hisense i Leica Camera AG – przyniesie prawdziwą ucztę

Hisense i Leica Camera AG – współpraca technologiczna

Hisense, jeden z największych producentów telewizorów i innowacyjnych urządzeń Laser TV oraz Leica Camera AG, jeden z największych producentów aparatów i optyki sportowej, nawiązały współpracę technologiczną. Jej celem jest połączenie technologii Hisense w segmencie Laser TV z wieloletnim doświadczeniem marki Leica w zakresie tworzenia i produkcji wysokiej jakości obiektywów do projektorów, aby tworzyć innowacje technologiczne w segmencie Laser TV z projekcją krótkiego rzutu.  

Leica Camera AG

Hisense jest liderem w branży Laser TV, posiada 1700 patentów w tej technologii. Od 2014 roku, kiedy firma jako pierwsza wprowadziła Laser TV na rynek telewizorów komercyjnych, nieustannie pracuje nad rozwojem tej technologii. Kluczowe jej korzyści to wciągający, rzeczywisty obraz na dużym ekranie, szeroka gama kolorów, oszczędność energii, ochrona środowiska i dbałość o wzrok konsumentów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test POCO F4 GT – jak chcesz pograć na smartfonie

Z kolei, Leica Camera AG to kultowa marka, która tworzy unikalną technologię optyczną. Już ponad 50 lat temu w ofercie firmy znalazła się linia Leica Pradovit, początkowo jako obiektyw analogowy, a następnie cyfrowy. Wejście firmy w segment urządzeń Laser TV jest naturalnym krokiem rozwoju.

Połączenie osiągnięć optycznych Leica i szerokiej gamy kolorów światła w technologii Laser TV od Hisense przyniesie prawdziwą ucztę podczas oglądania filmów i wydarzeń sportowych. Efekty współpracy technologicznej między firmami będzie można podziwiać już podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie, gdzie Leica Camera AG zaprezentuje pierwszy telewizor z projektorem krótkiego rzutu – Leica Cine 1.

Test Sony Xperia 1 IV – fotografowanie i filmowanie smartfonem

Technologia laserowa cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Od stycznia do czerwca przychody ze sprzedaży telewizorów z projektorem krótkiego rzutu przekroczyły 15 milionów dolarów na całym świecie, co stanowi wzrost o 124,54 proc. rok do roku. – Kino domowe to dynamicznie rozwijający się rynek, a rozszerzenie oferty produktów Leica w tym segmencie to szansa, by zachwycić nowych klientów produktami klasy premium. Hisense jako lider technologiczny i rynkowy w systemach Laser TV, jest idealnym partnerem do tego, aby przyspieszyć rozwój rynku kina domowego Leica w oparciu o jej bogate doświadczenie w przetwarzaniu obrazu 4K i inteligentnej technologii – powiedział Matthias Harsch, dyrektor generalny Leica Camera AG.

Więcej informacji o Hisense znajdziesz na: https://pl.hisense.com/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl