Inteligentne akcesoria domowe

Inteligentne akcesoria domowe – co zrobić, by inteligentne zabezpieczenia domu pasowały do ​​Twojego stylu życia

Firma Yale doskonale zna codzienne potrzeby każdego z nas. Dlatego opracowaliśmy trzy „profile potencjalnych klientów”, których codzienne życie jest pełne wyzwań, dając przykłady jak stawić im czoła z pomocą inteligentnych urządzeń zabezpieczających dom. Oto w jaki sposób inteligentne urządzenia od Yale mogą wpasować się w codzienne zajęcia i ułatwić życie.

Inteligentne akcesoria domowe

Zabiegana mama

Zaprojektowane przez Yale produkty łatwo dopasowują się do stylu życia zabieganych osób, a mało kto jest tak zabiegany, jak pracująca mama! Połącznie prac domowych, życia towarzyskiego i zajęć pozaszkolnych dzieci z pracą zawodową to niełatwe zadanie. Na szczęście, inteligentne urządzenia zabezpieczające Yale mogą sprawić, że życie Twojej rodziny będzie się toczyć sprawniej i bezpieczniej.

Test POCO F4 GT – jak chcesz pograć na smartfonie

Sama myśl o tym, by dać nastoletnim dzieciom więcej swobody w miarę dorastania, może być przerażająca, zwłaszcza jeśli mają tendencję do gubienia wszystkiego. Mimo to, dzieci powinny mieć własny klucz do domu. A wraz z inteligentnym zamkiem Linus®, można zrobić to w bezpieczny sposób.

Zamek pozwala przydzielać wirtualne klucze zaufanym członkom rodziny i przyjaciołom, eliminując potrzebę posiadania kluczy! Twój nastolatek może uzyskać niezależność, której pragnie i mieć możliwość wejścia do domu korzystając ze swojego telefonu lub kodu ustawionego przez Ciebie na inteligentnej klawiaturze Yale. Linus® sprawia, że okres dorastania dzieci jest bezpieczniejszy, dzięki czemu Ty nie musisz się zamartwiać.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan & Tilt – kamera domowa

Zdarza się czasem, że musisz zostać dłużej w pracy, aby dokończyć ważny projekt lub prezentację. Jako pracujący rodzic chcesz jednak mieć pewność, że Twoje dzieci są przez cały czas bezpieczne. Kamery wewnętrzne Yale pomogą Ci zajrzeć do nich ciągu dnia, kiedy wracają do domu ze szkoły. Kamery Yale zapewniają wysokiej jakości podgląd na żywo z wnętrza Twojego domu, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak dzieci sobie radzą. Wszystkie kamery wewnętrzne Yale umożliwiają również prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym z osobami w ich zasięgu, dzięki czemu możesz zapytać, co chcą na obiad, gdy wychodzisz z biura.

 Miłośnik sportu

Osoby prowadzące aktywny tryb życia chcą spędzać więcej czasu na jak najlepszym wykorzystaniu swoich treningów, nie martwiąc się o bezpieczeństwo domu, gdy są na siłowni. Potrzebują urządzeń, które dopasują się do ich harmonogramu treningowego i właśnie inteligentna ochrona domu może im to zapewnić.

Test Amazfit T-Rex 2 – smartwatch dla poszukiwaczy przygód

Kiedy idziesz pobiegać, jest wiele przedmiotów, które koniecznie chcesz ze sobą zabrać – na przykład telefon i słuchawki do słuchania muzyki, czy też woda do picia. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz się martwić to fakt, że zginęły klucze, i jesteś zmuszony przebyć wcześniejszą trasę w ich poszukiwaniu. Linus® sam odrygluje Twoje drzwi w momencie, gdy wykryje, że jesteś blisko i wpuści Cię do domu bez użycia rąk i bez klucza. Możesz więc spokojnie skupić się na bieganiu, bez niepotrzebnego stresu związanego z koniecznością zabrania ze sobą kluczy.

Wiele osób nie ma czasu na codzienne chodzenie na siłownię, więc ćwiczą w domu. Jeśli masz ograniczoną ilość czasu na codzienne dbanie o kondycję, zapewne nie chcesz, aby Twój trening był przerywany pukaniem do drzwi przez Twojego partnera, który znów zapomniał kluczy! Jeśli w połowie treningu zadzwoni dzwonek do drzwi – dzięki integracji Linusa® z wiodącymi asystentami głosowymi, jak Alexa, HomeKit i Google Assistant – możesz po prostu poprosić asystenta o odryglowanie drzwi bez konieczności przerwania treningu.

 Obieżyświat

Wszyscy znamy kogoś, kto wydaje się ciągle być w podróży! Jeśli i Ty spędzasz tyle czasu poza domem, chcesz mieć pewność, że gdy wrócisz do domu, zastaniesz wszystko tak, jak przed wyjazdem. Do tego niezbędne są inteligentne urządzenia zabezpieczające dom!

Test Gigaset GL7 – klapka feature phone 4G z KaiOS

Inteligentny alarm domowy Sync zapewnia najwyższy poziom ochrony domu. Alarm łatwo integruje się z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, tworząc system bezpieczeństwa odstraszający intruzów za pomocą migających czerwonych świateł, które ostrzegają sąsiadów o każdej podejrzanej aktywności. Oferuje również zwiększony zasięg do 200 m, aby chronić wszystkie budynki zewnętrzne Twojej posesji. Łatwo też dostosować go do indywidualnych potrzeb, dodając do 40 dodatkowych akcesoriów. Możesz spokojnie odpoczywać na plaży przy koktajlu, wiedząc, że bez względu na to, gdzie jesteś, Twój dom jest chroniony.

Linus® Smart Lock jest idealny dla tych, którzy są ciągle w rozjazdach, ale chcą by ich dom sprawnie funkcjonował. Linus® pozwala udostępniać wirtualne klucze przyjaciołom lub sąsiadom, aby mogli podlewać rośliny, zajmować się domem lub doglądać zwierzęta domowe podczas Twojej nieobecności.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, możesz zintegrować inteligentne kamery Yale z alarmem Sync. Kamery zewnętrzne Yale można zaprogramować do monitorowania określonych obszarów Twojego domu lub nieruchomości pod wynajem, takich jak; ogrody, podjazdy czy budynki zewnętrzne. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa można również dodać kamery wewnętrzne, a wszystko to bez opłat miesięcznych.

Test Maimo Watch R – elegancki zegarek dla miłośników sportowego życia

Te przykłady ilustrują zaledwie kilka z wielu różnorodnych stylów życia i klientów, którzy mogą czerpać korzyści z posiadania inteligentnego urządzenia Yale w swoim domu. Już dziś zainwestuj w naszą ofertę Yale Smart Home Security i przekonaj się, jak łatwo dostosowują się one do Twojego stylu życia.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl