T-Mobile na kartę – starter w ukraińskiej wersji językowej

T-Mobile na kartę – starter w ukraińskiej wersji językowej

T-Mobile wprowadza na rynek starter w ukraińskiej wersji językowej z włączoną cykliczną ofertą „Bez limitu L+UA” za 35 zł co 30 dni, która zapewnia 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju, 1000 minut na połączenia do sieci Vodafone na Ukrainie oraz dostęp do komunikatorów: Messenger, WhatsApp i Viber, bez limitu danych. Dodatkowo, oferta umożliwia skorzystanie z promocji „Rok internetu za darmo”, którą aktywujemy w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

starter w ukraińskiej wersji językowej

Co zatem znajdziemy na starterze z ofertą „Bez Limitu L+UA”? 

Starter w ukraińskiej wersji językowej został stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowego pakietu usług – od bezpłatnych połączeń aż po duże pakiety danych, już za 35 złotych miesięcznie. Utrzymanie kontaktu z rodziną będzie łatwiejsze dzięki pakietowi aż 1000 minut do sieci komórkowej Vodafone na Ukrainie, nielimitowanym połączeniom, SMS-om i MMS-om w Polsce, czy dostępowi do komunikatorów Messenger, WhatsApp oraz Viber bez limitu danych. Po aktywacji startera klient od razu korzysta z predefiniowanej oferty Bez limitu L+UA i pakietu 30 GB. Oferta odnawia się automatycznie co 30 dni, ułatwiając pozostawanie w kontakcie z bliskimi w Ukrainie, jak i tymi przebywającymi w Polsce.

Test Gigaset GL7 – klapka feature phone 4G z KaiOS

Oferta „Bez limitu L+UA” została wprowadzona do sprzedaży w marcu 2022 roku, a udostępnienie jej na starterze jest uzupełnieniem portfolio produktów T-Mobile na kartę w sieciach sprzedaży.

T-Mobile nie zapomina także o dostępie do rozrywki i informacji. Co miesiąc użytkownicy mają do dyspozycji także 15 GB danych (+ dodatkowe 15 GB po doładowaniu za 35 zł), a także usługę Supernet Video DVD, która umożliwia swobodne korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Netflix czy Prime Video bez limitu danych. Ulubionymi serialami czy filmami można więc cieszyć się do woli.

Co ważne, od momentu aktywacji startera, nasi klienci będą mieli automatycznie zapewniony dostęp do oferty „Tańszych połączeń na Ukrainę” – dzięki której koszt połączeń do sieci Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell w Ukrainie wynosi 0,19 zł za minutę rozmowy.

Test realme C30 – smartfon entry-level na przyzwoitym poziome

Internetu nigdy za wiele – w T-Mobile nawet 1200 GB za darmo przez rok
Czy 130 GB darmowego internetu co miesiąc przez rok brzmi dobrze? Klienci korzystający z oferty „Bez Limitu L+UA” mają także dostęp do promocji „Rok internetu za darmo”, którą wystarczy aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile”. Dzięki niej co miesiąc klienci zyskują zupełnie bezpłatnie dostęp do 100 GB internetu, co w połączeniu z 15 GB przewidzianymi w ofercie oraz dodatkowymi 15 GB, które T-Mobile dokłada po każdym doładowaniu za 35 zł, daje łącznie aż 130 GB miesięcznie do wykorzystania!

Startery „Bez Limitu L+UA” dostępne są już w sklepach T-Mobile i wybranych punktach sprzedaży.

Szczegóły dotyczące oferty „Bez limitu L+UA” dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/ukraina.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: