realme w TOP 3 producentów smartfonów w Europie Środkowo-Wschodniej

realme w TOP 3 producentów smartfonów w Europie Środkowo-Wschodniej

realme to jedyna marka, spośród 5 czołowych producentów smartfonów, która zarejestrowała wzrost dostarczenia telefonów w drugim kwartale 2022 roku (w porównaniu do tego okresu w 2021 r.).

Według najnowszego raportu Counterpoint wynosi on aż 21%. Co więcej, raport Canalys dotyczący globalnego dostarczenia smartfonów w drugim kwartale 2022 roku wykazał, że realme znalazło się w pierwszej trójce producentów smartfonów w Europie Środkowo-Wschodniej. Osiągnięty wynik w tym zestawieniu podkreśla postęp marki, która w pierwszym kwartale 2022 roku zajęła czwarte miejsce.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test realme GT NEO 3 – gdy zapominasz naładować baterię telefonu

Firma realme była aktywna w drugim kwartale 2022 roku. Wprowadziła na europejski rynek najszybciej ładujący się smartfon na świecie – realme GT NEO 3 z ładowaniem UltraDart o mocy 150W. Do sprzedaży trafił także wynik wyjątkowej współpracy z twórcami legendarnej mangi i anime – realme GT NEO 3T Dragon Ball Z Edition. Dodatkowo, chcąc sprostać zróżnicowanym wymaganiom europejskich użytkowników, realme poszerzyło swoje portfolio o telefony realme 9 i realme 9 5G.

Test realme GT NEO 3T Dragon Ball Z – dla fanów anime nie lada gradka

Tegoroczne osiągnięcia realme w Europie to efekt ciężkiej pracy naszych zespołów, a jednocześnie przesłanie dla naszych fanów, że poważnie traktujemy rynek europejski jako ważny obszar dla dalszego rozwoju firmy. Będziemy kontynuować dostarczanie użytkownikom innowacyjnych rozwiązań oraz szerokiej gamy produktów, także tych z segmentu AIoT– mówi Francis Wong, CEO realme Europe.

Na uwagę zasługuje fakt, że realme – po raz pierwszy – znalazło się na liście Google i Kantar BrandZ Chinese Global Brand Builders 2022. Ranking, wydawany co roku, mierzy, jak chińskie marki są postrzegane przez konsumentów na 11 międzynarodowych rynkach. realme pojawiło się w tym zestawieniu po raz pierwszy i zdobyło nagrodę specjalną: Best Newcomer for Balanced Growth. Marka jest również najmłodszym producentem na liście Top 50, co świadczy o jej rosnącym znaczeniu wśród młodych odbiorców.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl