Tanie doładowanie T-Mobile i Heyah w salonikach Kolportera

Tanie doładowanie T-Mobile i Heyah w salonikach Kolportera

W sierpniu w salonikach Kolportera trwa kolejna akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupi starter tej sieci i od razu go zarejestruje, otrzyma zniżkę na zakup doładowania.

Kolporter / Tanie doładowanie

Z promocji może skorzystać każda osoba, która w sierpniu 2022 roku, w jednym z saloników Kolportera, kupi starter T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł i tuż po zakupie zdecyduje się na rejestrację go w punkcie Kolportera.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

To jedyny warunek, który należy spełnić, aby wziąć udział w naszej akcji – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Test Amazfit T-Rex 2 – smartwatch dla poszukiwaczy przygód

Tę promocję organizujemy w salonikach kilka razy do roku. Nasi klienci czekają na nią i często dopytują, kiedy będzie jej kolejna edycja. To według nich idealny sposób na „tanie doładowanie”. Wystarczy bowiem kupić starter za 5 złotych, by otrzymać jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Czyli wystarczy wydać łącznie 15 złotych, aby w zamian otrzymać starter i doładowanie na 25 złotych. Kod rabatowy można wykorzystać do końca września 2022 roku – dodaje Dariusz Materek.

Promocja T-Mobile i Heyah przeprowadzana jest w sieci saloników Kolportera cyklicznie – kilka razy w roku. W poprzednich latach organizowano ją kilkanaście razy.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią saloników prasowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl