HP LaserJet Managed E800/E700 – naprzeciw potrzebie

HP LaserJet Managed E800/E700 – naprzeciw potrzebie

Zmieniając wyobrażenie o biurze, firmy próbują dostosować się do nowych sposobów pracy. Mając za zadanie stworzenie nowoczesnego i inspirującego środowiska pracy, dyrektorzy ds. informatyki i zarządzania wymagają odpowiednich technologii, aby umożliwić pracownikom, którzy operują w szybkim tempie i są aktywni cyfrowo, by byli jak najbardziej produktywni.

W najnowszym badaniu Morning Consult1, przeprowadzonym na zlecenie HP, przepytano 1000 pracowników biurowych w USA i Kanadzie, aby dowiedzieć się, co najbardziej cenią (a czego im brakowało) w biurze. Okazuje się, że najczęściej wskazywali drukowanie. Aż 57% ankietowanych pracowników biurowych stwierdziło, że brakuje im drukarki bardziej niż darmowego lunchu czy happy hour.

Recenzja HP ENVY Inspire 7220e – wszechstronna drukarka domowa

Wychodząc naprzeciw potrzebie stworzenia prawdziwego miejsca pracy przyszłości, firma HP przedstawiła serię HP LaserJet Managed E800/E700. Nową ofertę drukarek wielofunkcyjnych, które wspierają i inspirują hybrydowych pracowników, dzięki wielu, dotychczas niedostępnym, inteligentnym rozwiązaniom.

Wraz z ciągłą ewolucją hybrydowego modelu pracy, CIO i działy IT jeszcze nigdy nie stanęły przed większym wyzwaniem – powiedział Carles Farre, Global Head of Print Services and Solutions w HP. Potrzebują oni inteligentnych drukarek z zaawansowanymi funkcjami, które usprawniają procesy pracy. Seria HP LaserJet Managed E800/E700 oferuje naszym klientom i partnerom eleganckie, w pełni konfigurowalne i łatwe w zarządzaniu portfolio urządzeń, które spełnia dzisiejsze cele związane z miejscem pracy i cyfryzacją – teraz i w przyszłości.

HP LaserJet Managed

Seria HP LaserJet Managed E800/E700 to w szczególności:

 • Uproszczony przepływ pracy i zwiększenie produktywności: Seria E800/E700 Flow oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie przepływu pracy dzięki nowym funkcjom FLOW 2.0, w tym możliwość dokonywania edycji bezpośrednio w treści na panelu sterowania (podkreślanie, redagowanie – a nawet zwykłe podpisywanie),
  a także dostosowanym skrótom2. Z kolei innowacyjna technologia Reverse and Retry3wykrywa i rozwiązuje problemy związane z podwójnym podawaniem i zacięciami papieru.
 • Doskonała wydajność: Możliwość szybszego wykonania większej ilości zadań. Szybkość drukowania do 70 str./min4i szybkość skanowania dwustronnego 300 obrazów/min5 napędzane przez specjalnie zaprojektowany procesor HP quadcore. Wykorzystanie technologii automatycznego wykrywania pozwala klientom oszczędzać czas dzięki zarządzaniu kolorami i tonacją, wykrywaniu dokumentów dwustronnych i funkcjom automatycznego rozdzielania zadań.
 • Konfigurowalne i eleganckie wzornictwo: Nowoczesne konstrukcje obejmują pięć wersji kolorystycznych,6które można dopasować do wystroju biura, oraz HP Flex Build zapewniający elastyczne konfiguracje spełniające różne potrzeby biznesowe7.
 • Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie8: Ostatnie badanie Morning Consult1, przeprowadzone na zlecenie HP wykazało, że 67% ITDM uważa, iż prywatność i bezpieczeństwo w elastycznym środowisku pracy stały się bardziej złożone, zwłaszcza jeśli chodzi o zabezpieczenia drukarek. Dzięki HP Wolf Enterprise Security9, seria HP LaserJet Managed E800/E700 chroni, wykrywa i samonaprawia się. Ściślej rzecz ujmując, nowe urządzenia zawierają funkcję Memory Shield™, która pomaga wykrywać złośliwe ataki na drukarkę,
  a w przypadku ich ujawnienia automatycznie dokonuje samonaprawy. Memory Shield™ wykorzystuje chronione sprzętowo rozwiązanie o nazwie Runtime Intrusion Detection do aktywnego skanowania pamięci
  w poszukiwaniu anomalii oraz XGuard CFI firmy Karamba do monitorowania oprogramowania sprzętowego drukarki, aby pomóc w wykrywaniu i zapobieganiu potencjalnym atakom typu zero-day.
 • Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: nie przyczynia się do wylesiania10i pomaga oszczędzać zasoby dzięki energooszczędnemu drukowaniu HP11.

Więcej informacji na temat serii E800/E700 można znaleźć na stronie https://www.hp.com/us-en/printers/laserjet-managed-e800-e700-series.html.

Dostępność:

 • Seria HP LaserJet Managed E800 ma być dostępna w Ameryce Północnej od sierpnia br., a od października spodziewana jest rozszerzona dostępność w wybranych krajach Europy, w tym w Polsce. W tym i przyszłym roku seria będzie wprowadzana do kolejnych krajów.
 • Seria HP LaserJet Managed E700 ma być dostępna w Ameryce Północnej we wrześniu br., a w wybranych krajach Europy (w tym w Polsce) w październiku. W tym i następnych latach seria ta będzie wprowadzana do kolejnych krajów.

2 komentarze do “HP LaserJet Managed E800/E700 – naprzeciw potrzebie

 • 25 sierpnia 2022 o 11:05
  Permalink

  widzę że za niecałe 5 stówek z tuszem dodatkowym, na pewno się zainteresuje

  Odpowiedz
 • 14 sierpnia 2022 o 00:20
  Permalink

  Mam HP Envy 6020e I jestem bardzo zadowolony, wiedzieli co mi w media expert doradzić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: