Glory na żywo dla fanów kickboxingu w Polsce

Glory na żywo dla fanów kickboxingu w Polsce

GLORY, największa na świecie organizacja kickboxingu, oraz serwis streamingowy Viaplay uzgodniły warunki partnerstwa w Polsce. Wieloletnia umowa obejmuje transmisje wszystkich walk organizowanych przez GLORY, co oznacza, że fani kickboxingu w Polsce będą mogli oglądać na żywo wszystkie wydarzenia GLORY na platformie Viaplay. Pierwszym z nich będzie gala GLORY 81, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, w Düsseldorfie.

Glory Kickboxing

Podczas GLORY 81 odbędzie się osiem walk, a wydarzeniem wieczoru będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Jamalem Ben Saddikiem i Benjaminem Adegbuyi.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kickboxing w regionie.” – powiedział Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w GLORY. „Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny.

„GLORY kickboxing jest fantastycznym uzupełnieniem praw sportowych Viaplay w Polsce. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować naszym subskrybentom transmisje tych ekscytujących wydarzeń. GLORY gromadzi wielu zawodników najwyższej klasy, a jakość ich walk pozostaje na światowym poziomie. Nie możemy doczekać się współpracy z GLORY, rozpoczynając od gali GLORY 81, którą widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, na platformie Viaplay, już 20 sierpnia.” – podkreślił Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: