MegaTank – letni cashback do 150 zł mniej

MegaTank – letni cashback do 150 zł mniej

Po ogłoszonym w czerwcu letnim cashbacku na aparaty i obiektywy, Canon wprowadza promocję na drukarki. Osoby, które od 15 sierpnia 2022 do 15 listopada 2022 roku zakupią sprzęt objęty ofertą, mogą otrzymać zwrot do 150 złotych.
MegaTank
Aktualny cashback dotyczy drukarek Canon MegaTank. Ich niewątpliwą zaletą jest bardzo dobra jakość wydruku, połączona z wysoką wydajnością. Producent gwarantuje nawet do 3 lat drukowania z wykorzystaniem zestawu tuszy, który dołączony jest przy zakupie. Umożliwia to wydruk ok. 12 000 stron czarno-białych i nawet do 14 000[1] stron w kolorze!
Wśród wyróżników urządzeń jest też łatwość wymiany tuszy dzięki wbudowanym, uzupełnianym zbiornikom na atrament, które zamiast konwencjonalnych kaset wykorzystują bardzo wydajne butelki. Drukarki te cechują się niskimi kosztami eksploatacji – koszt wydruku jednej kartki wynosi poniżej jednego grosza. Łatwość i intuicyjność obsługi sprawia z kolei, że świetnie nadają się zarówno do domu, jak i do biura. Canon MegaTank docenią z pewnością studenci, którzy szukają prostego rozwiązania do wydruku swoich notatek. Co ważne, niektóre modele objęte są 3-letnim okresem gwarancyjnym.
Do 150 zł zwrotu
Aby wziąć udział w promocji, należy we wspomnianym okresie zakupić jedną lub dwie wymienione w regulaminie promocji drukarki MegaTank marki Canon. Zakupu powinno się dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w akcji (lista partnerów dostępna jest pod adresem www.canon.pl/promocja-megatank). Każdy uczestnik w ramach promocji może nabyć maksymalnie 2 produkty, a chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinien zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie promocji.
W formularzu należy zamieścić kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu z oryginalnego opakowania. Zwrot pieniędzy za zakup zostanie dokonany w ciągu 28 dni roboczych, licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia.
Więcej szczegółów, w tym modele objęte promocją oraz wysokość zwrotu, można znaleźć na stronie internetowej akcji – www.canon.pl/promocja-megatank. Oferta łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki w tym czasie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: