Gamescom 2022: AppGallery – Dragon Trail i Noah’s Heart

Gamescom 2022: AppGallery – Dragon Trail i Noah’s Heart

Na targach Gamescom 2022 w niemieckiej Kolonii, Huawei CBG ogłosił debiut w AppGallery dwóch tytułów Free 2 Play. Pierwszy z nich to popularna mobilna gra RPG Dragon Trail: Hunter World wydana przez chińską firmę 4399, natomiast druga to Noah’s Heart, science-fiction MMO od Archosaur Games.

Obie są już dostępne do pobrania w Huawei AppGallery, w pięciu wersjach językowych, wraz z ofertą powitalną dla klientów Huawei.

Dragon Trail i Noah’s Heart

Szybuj przez zróżnicowaną krainę w Dragon Trail: Hunter World

Dragon Trail: Hunter World – wyjątkowy świat w stylu plemiennym z bujnymi lasami i dziesiątkami unikalnych stworzeń do zebrania, zaprasza użytkowników AppGallery do współpracy ze smokami i wyruszenia na zupełnie nową przygodę.

Dzięki różnym klasom do wyboru, niezależnie od tego, czy są to silni wojownicy, piękni kapłani czy podstępni zabójcy, gracze mogą wybrać swój ulubiony styl rozgrywki i znaleźć strategie, które najlepiej dla nich działają. Wszyscy, którzy dołączą do gry, zostaną wrzuceni do magicznego świata Gwiezdnej Wyspy, pełnego wspaniałych lasów oraz majestatycznych gór, będących domem zarówno dla ludzi, jak i kolorowych zwierząt. Użytkownicy mogą odkryć wiele tajemnic, które kryją się na wyspie, jednocześnie powiększając i rozwijając załogę pomocników.

Dragon Trail i Noah’s Heart

Wyrusz na śmiałą przygodę w Noah’s Heart

Noah’s Heart opiera się na systemie otwartego świata swojego bardzo popularnego poprzednika Dragon Raja, wprowadzając jeszcze więcej ekscytujących elementów. Na planecie Noah możesz w pełni konfigurować postacie, przemierzać lochy z przyjaciółmi, rywalizować z kolegami z gildii w konkursach lub po prostu odwiedzać domy znajomych, aby odpocząć. Dzięki systemowi gildii, Noah’s Heart zapewnia, że ​​nigdy nie będziesz musiał iść sam, jeśli tego nie chcesz. Gra kładzie duży nacisk na tworzenie społeczności.

Test Huawei nova y70 – długi komfort użytkowania

Gracze mają dostęp do całej planety, którą mogą odkrywać bez granic i przeszkód. Jeśli wybierzesz kierunek i będziesz sie go trzymać, okrążysz całą planetę, przemierzając różnorodne tereny, w tym pola lodowe, pustynie, lasy deszczowe i nie tylko. Możesz podróżować pieszo, skorzystać z łodzi, konia, a nawet plecaka odrzutowego. W Noah’s Heart możesz również wybierać spośród szerokiej gamy broni na początku gry, które zastępują tradycyjne klasy MMO.

Zestawy broni można zmienić w dalszej części gry, odblokowując szeroką gamę opcji. Gracze mogą także stworzyć drużynę z dziesiątkami historycznych fantomów i walczyć ramię w ramię z nimi, budując więzi, aby dowiedzieć się więcej o ich unikalnych historiach.

Dragon Trail i Noah’s Heart

Dostępność gier i towarzyszące im promocje

Dragon Trail: Hunter World jest już dostępny w AppGallery w pięciu językach (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i portugalski). Tysiące użytkowników niecierpliwie oczekiwało na grę, a wiele zamówień w przedsprzedaży zostało złożonych za pośrednictwem strony kampanii AppGallery. Pobierając grę już teraz, możesz cieszyć się ofertami powitalnymi o wartości od 3 do 8 USD, w tym Sapphires, Silvers, basic Enhances i Edifying leaves, których można używać w grze. Link do strony z ofertą.

Noah’s Heart pojawiło się w AppGallery także w 5 językach (angielski, francuski, niemiecki, rosyjski
i portugalski). Użytkownicy sklepu Huawei będą mogli kupić pakiet Ave’s wish o wartości 4,59 euro, wydając tylko 2 euro z kodem prezentowym.

Test Huawei MatePad Paper – komfort pracy czy relaksu

AppGallery, wybierany przez wiodących w branży twórców gier takich jak Archosaur Games, Gameloft, Ubisoft, IGG i wielu innych, oferuje szeroką gamę gatunków gier dla wszystkich typów graczy – od akcji po zręcznościowe, logiczne, wieloosobowe, RPG i wiele innych. Na platformie dostępne są niezliczone, wysokiej jakości gry, w tym Asphalt 9: Legends, Might & Magic: Era of Chaos, Lords Mobile, Garena Free Fire, Dragon Trail: Hunter World, a teraz Noah’s Heart. Z silnym naciskiem na satysfakcję konsumentów, AppGallery jest intuicyjnie prosty w obsłudze i zawiera szereg najlepszych aplikacji oraz ofert,  co zaowocowało wzrostem wyniku zadowolenia netto użytkowników o ponad 20% w 2021 roku.

4399 — wiodący azjatycki producent gier rozwija się w Europie

Działalność 4399 obejmuje zarówno tworzenie gier, wydawanie gier, jak i obsługę platform. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników. Jako wiodący producent i wydawca gier w Chinach, 4399 posiada największą chińską platformę gier internetowych na świecie. Wraz z premierą w Europie, 4399 robi krok w kierunku zagranicznej ekspansji w zakresie tworzenia gier i działalności wydawniczej. Oprócz premiery Dragon Trail: Hunter World, jeszcze w tym roku 4399 wyda w Europie kolejną grę, popularną międzyplatformową strategię Era of Conquest.

Więcej informacji o Dragon Trail znajdziesz na: https://dt.wattgaming.com/

Archosaur Games

Archosaur Games jest jednym z najbardziej doświadczonych studiów badawczo-rozwojowych nad grami w Chinach. Od ponad 20 lat tworzy wysokiej jakości gry (do 2014 r. jako Archosaur Studio) ijest pionierem wielu chińskich gier mobilnych, stale wprowadzając nowe gry butikowe. W przyszłości Archosaur Games będzie rozwijać wszelkiego rodzaju wiodące w branży gry butikowe dla globalnych graczy. Ponadto firma przeniosła swoją działalność na rozwój produktów i globalną dystrybucję w dziedzinie gier mobilnych. Firma z siedzibą w Pekinie zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Więcej informacji na stronie: https://www.zloong.com/#/main

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: