SkyShowtime – najlepsza rozrywka też w Polsce

SkyShowtime – najlepsza rozrywka też w Polsce – oficjalna data premiery i oferta

Nowy serwis streamingowy SkyShowtime ogłosił dziś, że zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września 2022 r., po raz pierwszy dostarczając swoją ofertę ekskluzywnej i kultowej rozrywki do milionów domów w całej Europie.

SkyShowtime

Jako wspólne przedsięwzięcie Comcast – spółki macierzystej NBCUniversal i Sky – oraz Paramount Global (NASDAQ: PARA, PARAA), SkyShowtime zostanie uruchomione w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji 20 września, a później, w IV kwartale tego roku rozszerzy swoją działalność o Holandię.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Ponadto, SkyShowtime w nadchodzących miesiącach i do pierwszego kwartału 2023 roku będzie kontynuował swój rozwój, rozpoczynając działanie w Hiszpanii, Portugalii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). Rynki CEE obejmują Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Węgry, Kosowo, Czarnogórę, Macedonię Północną, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację i Słowenię. Konkretne daty wprowadzenia i ceny na tych rynkach zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

SkyShowtime łączy najlepszą rozrywkę od największych światowych studiów i twórców. Oferując tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny, serwis dostarczać będzie szerokiego wyboru spośród najbardziej wyczekiwanych seriali i filmów na świecie.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

W serwisie znajdą się ekskluzywne premiery kinowe wyprodukowane przez Paramount Pictures i Universal Pictures, dwóch najstarszych hollywoodzkich studiów filmowych, które razem stanowią prawie 50% całkowitego biznesu filmowego w Hollywood.

SkyShowtime będzie domem dla selekcji nowych hitów filmowych po ich premierze kinowej, w tym Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Minions: The Rise of Gru, The Northman, Sing 2, Sonic the Hedgehog 2, The Lost City, Downton Abbey: A New Era, Nope, Belfast, Ambulance i The Bad Guys.

Ponadto SkyShowtime zawiera nowe seriale premium, treści dla dzieci i rodziny oraz selekcję kultowych zbiorów i polecenia od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock – wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie oferował również lokalne, oryginalne programy, filmy dokumentalne i inne produkcje z rodzimych rynków.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

W krajach skandynawskich, w ramach partnerstwa z Paramount, SkyShowtime zastąpi Paramount+, umożliwiając obecnym i przyszłym klientom oglądanie ulubionych filmów Paramount+, takich jak: Halo, Yellowstone, The Offer i Star Trek: Strange New Worlds, a także oryginalnych produkcji SHOWTIME®: Yellowjackets, Dexter: New Blood, Super Pumped: The Battle for Uber i The First Lady. Po raz pierwszy subskrybenci uzyskają dostęp do jeszcze większej liczby nowych, ekskluzywnych seriali i filmów premium, uwzględniając wszystko to, co najlepsze w Universal Pictures, Sky Originals i NBCUniversal.

Od momentu uruchomienia klienci będą mogli oglądać premiery długo wyczekiwanych seriali: American Gigolo, Sky Originals The Rising, The Fear Index, The Midwich Cuckoos oraz 21 sezon Law & Order od Peacock. W nadchodzących miesiącach dodatkowo wśród nowości znajdą się: 5 sezon Yellowstone, Pitch Perfect: Bumper in Berlin, Vampire Academy i oryginalne seriale SHOWTIME® : 2 sezon Yellowjackets oraz Let The Right One In.

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, powiedział: „Czas… na SkyShowtime — najlepszy serwis streamingowy w Europie. Zaledwie kilka miesięcy po otrzymaniu pełnej aprobaty organu regulacyjnego, SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września 2022 r. Jesteśmy podekscytowani, że nasi klienci mają dostęp do najnowszych seriali i premier filmowych z naszych kultowych i znanych na całym świecie studiów. Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się dalszymi szczegółami na temat dat wprowadzenia platformy na inne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie.

Regional General Manager SkyShowtime na Europę Północną, Henriette Skov komentuje: „Cieszymy się, że możemy uruchomić SkyShowtime w krajach skandynawskich i nie możemy się doczekać, aby zaoferować naszym klientom najlepszy wybór światowych seriali i filmów w jednym miejscu”.

Usługa będzie dostępna bezpośrednio dla konsumenta za pośrednictwem aplikacji SkyShowtime na urządzeniach Apple iOS, tvOS, Android oraz na stronie internetowej: http://www.skyshowtime.com. Miesięczna opłata za SkyShowtime wyniesie 6,99€ w Finlandii, 79SEK w Szwecji, 79NOK w Norwegii i 69DKK w Danii.

SkyShowtime będzie również dostępny na rynkach skandynawskich za pośrednictwem następujących partnerów dystrybucyjnych: Allente, RiksTV, Ruutu, Sappa, Strim, Telenor, Tele2, Telia, Telmore i YouSee z grupy Nuuday oraz TV 2 Play.

Test Creative Stage Air V2 – popraw swój system audio

Oparty na platformie Peacock, SkyShowtime został stworzony specjalnie dla krajów Europy i jest dedykowany tym właśnie rynkom. Wraz z biurami regionalnymi SkyShowtime, koncentruje się na kliencie i lokalnej obecności, co wpływa na podejście do partnerstwa, treści i marketingu. Po uruchomieniu w ponad 20 krajaci, aplikacja i oferta SkyShowtime będą dostępne w 18 różnych językach.

Oferta opisana w tej informacji prasowej jest przeznaczona dla krajów nordyckich i może się różnić w zależności od rynku.

Zwiastun:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: