BEC Technologies – specjalista sieci LTE i 5G wkracza do Europy

BEC Technologies – specjalista sieci LTE i 5G wkracza do Europy

BEC Technologies Inc., czołowy deweloper i producent rozwiązań szerokopasmowej łączności sieciowej LTE i 5G ogłosił rozszerzenie działalności w Europie. Ekspansja ta jest częścią planu strategicznego BEC, którego celem jest wzmocnienie globalnego potencjału firmy w zakresie wsparcia klientów i partnerów na wszystkich najważniejszych rynkach świata.

BEC Technologies

BEC ma znaczący udział w rynku Ameryki Północnej i Południowej, jako czołowy dostawca rozwiązań 4G LTE i 5G i znajduje się na doskonałej pozycji umożliwiającej pomoc dostawcom usług komunikacyjnych i usług integracji rozwiązań w czerpaniu korzyści z rosnącego zapotrzebowania na bezprzewodową łączność sieciową. Nagradzane rozwiązania, jak seria MX-Connect, są obecnie stosowane przez największe podmioty rynku detalicznego, korporacje z listy Fortune 500, przedsiębiorstwa energetyczne i czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych poziomu 1.

BEC Technologies ma specjalistyczną wiedzę umożliwiającą opracowywanie rozwiązań dla różnych sektorów, w tym branż usług biznesowych, handlu detalicznego, edukacji, opieki zdrowotnej, przemysłu, transportu, energetyki i inteligentnych miast. Oferta produktowa pozwala na elastyczność w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania do każdej inwestycji.

vivo X Fold – miałam w ręce składany super smartfon

Modemy, bramki, routery i wytrzymałe platformy zewnętrzne BEC zapewniają wsparcie zastosowań, które mieszczą się w zakresie od podstawowej łączności, po sieci prywatne, stały dostęp bezprzewodowy, IoT/M2M (Internet rzeczy, maszyna-maszyna), usługi komunikacyjne o krytycznym znaczeniu, i nie tylko. Klienci mogą mieć pewność, że nasze rozwiązania dostarczą im wysokowydajną, niezawodną i bezpieczną łączność, gdziekolwiek i kiedykolwiek będą jej potrzebowali.

Wszystkie rozwiązania mogą być bezproblemowo połączone z BECentral, najlepszym na rynku systemem zarządzania w chmurze. W związku z powyższym, klienci zyskają możliwość korzystania z bezobsługowej konfiguracji (zero-touch provisioning), tablicy wskaźników z analityką w czasie rzeczywistym, szczegółowych raportów i monitorowania wydajności dla projektów dowolnej skali.

Test TP-Link Archer MR500 – przepustka do bezprzewodowej wydajności 4G+

Ekspansja ta jest doskonałą okazją do wsparcia przedsiębiorstw w poszerzeniu ich oferty usługowej, budowaniu wartości i przyspieszeniu wzrostu przychodów – powiedział D’Andre Ladson, wiceprezes ds. marketingu. – Pragniemy udostępnić nasze rozwiązania większej liczbie klientów i przyczynić się do przyspieszenia wdrażania technologii 5G w Europie”.

źródło: BEC Technologies

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: