Game Pass – po szkolnych obowiązkach

Game Pass – po szkolnych obowiązkach

Powrót do szkoły stał się faktem, a wakacje oficjalnie dobiegły końca. Aby umilić czas wolny po wszelkich obowiązkach, zespół Xbox przygotował kolejną aktualizację oferty Game Pass. Subskrybenci otrzymają aż 5 premierowych tytułów, w tym podróż do uniwersum Disney’a, możliwość przypomnienia sobie wakacyjnych wojaży, jak i doświadczą „heavy metalu” w bardzo nietypowy sposób. Pierwsza połowa września dostarczy łącznie 8 gier – wszystkie będą dostępne w abonamencie PC Game Pass. Dodatkowo, wprowadzonych zostanie również 5 DLC do już obecnych produkcji w usłudze.

Game Pass

Pierwszą premierą udostępnioną w Game Passie jest Disney Dreamlight Valley: Founder’s Edition. Tytuł dostępny jest od wczoraj – 6 września – na każdym z dostępnych wariantów (PC, konsola, chmura). To świetna produkcja skierowana najmłodszych odbiorców, pozwalająca przemierzyć krainy znane z uniwersów Disney’a i Pixara z perspektywy trzeciej osoby. Gra rozpoczyna się w tytułowej dolinie, która niegdyś była miejscem, gdzie bajkowe postacie żyły w spokoju i harmonii. Niestety, krainę opanował kataklizm zwany „Zapomnieniem”. Efektem tego są „Nocne Ciernie”, które zabierają wspaniałe wspomnienia mieszkańców związanych z tym magicznym miejscem. Cel graczy jest jeden – przywrócenie ładu do spowitej mrokiem ziemi.

Kolejną premierą dostępną od wczoraj – 6 września – jest Train Sim World 3 (PC, konsola). Jest to tytuł stworzony głównie z myślą o dwóch typach ludzi – tych, którzy chcą sobie przypomnieć wakacyjne wojaże, jak i tych, którzy są pasjonatami kolejnictwa. Gra pozwoli wcielić się w maszynistę dziewięciu różnych lokomotyw w realistycznym symulatorze jazdy pociągiem. Aby płynnie przemierzać kolejne kilometry, konieczne będzie opanowanie wielu funkcji dostępnych w kabinie maszynisty. Dodatkowym smaczkiem są dynamiczne warunki pogodowe, zróżnicowane osiągi czy wiernie odwzorowane drogi hamowania, które dodadzą trudności, ale po nauczeniu się ich sprawią jeszcze większą frajdę.

Test Creative Stage Air V2 – popraw swój system audio

W kolejnym tygodniu – 15 września – do usługi zawita gra Metal: Hellsinger (PC, Xbox Series X|S). Jest to rytmiczny FPS pełen diabolicznych wrogów, potężnych broni i metalowej muzyki. Pozycja idealna dla graczy, którzy chcą doświadczyć nietypowej strzelanki w „metalowej” oprawie. Aby zwiększyć szansę na zwycięstwo, subskrybenci będą musieli strzelać do hord wrogów w rytm hitów wspomnianego wyżej gatunku muzycznego. Idealna synchronizacja pozwoli zadawać większe obrażenia oraz bardziej widowiskowo pokonywać wrogów. Przemierzając osiem piekieł cel jest oczywisty: Zemsta.

Dodatkowo, w Game Passie ukażą się również:

  • Opus Magnum – gra logiczna od Zachtronics Industries polegająca na rozwiązywaniu alchemicznych zagadek (PC; od 6 września).
  • Ashes of the Singularity: Escalation – dynamiczna gra RTS posiadająca zarówno tryb dla jednego gracza, jak i wieloosobowy (PC; od 13 września).
  • DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace – cel: odkrycie spisku Lexa Luthora, który chce porwać bezdomnych mieszkańców Metropolis (PC, konsola, chmura; od 13 września).
  • You Suck at Parking – najbardziej ekstremalna gra parkingowa na świecie i jedyna wyścigówka, w której celem jest zatrzymanie się (PC, konsola, chmura; premiera; od 14 września).
  • Despot’s Game – przemierzanie labiryntów mierząc się z hordami przeciwników (PC, konsola; premiera; od 15 września).

Aktualizacje i DLC, które zaprezentowane zostaną w pierwszej połowie września:

  • Dead by Daylight: Resident Evil: Project W.
  • Grounded: The Home Stretch Update.
  • The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC.
  • Halo Infinite: The Yappening Event.
  • Fallout 76: The Pitt.

Ponadto, nieprzerwanie trwa promocja dla nowych użytkowników na (zawiera bibliotekę gier na PC, usługę Cloud Gaming oraz abonament EA Play), w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: