Giallo Modena – specjalna edycja koszulek PUMA i Ferrari

Giallo Modena – specjalna edycja koszulek PUMA i Ferrari

Firma PUMA prezentuje efekty współpracy z marką Ferrari. Kolekcja Giallo Modena nawiązuje do klasycznego, żółtego koloru, który stał się znakiem rozpoznawalnym kultowej marki motoryzacyjnej.

Giallo Modena
Giallo Modena

75 lat tradycji

W tym roku mija 75 lat od powstania marki Ferrari. Z tej okazji przygotowano ekskluzywną koszulkę w specjalnej edycji Giallo Modena. Przykuwający uwagę żółty kolor nawiązuje do pasji i emocji, które stanowią DNA marki Ferrari.

Test Canon Pixma G640 – do drukowania zdjęć

Giallo Modena to włoska nazwa specyficznego odcienia żółci, który zdobi logo Ferrari od początku istnienia firmy. W rzeczywistości, ten szczególny kolor jest inspirowany miastem Modena, w którym w 1929 roku powstała Scuderia Ferrari – to w niej w 1947 roku, Enzo Ferrari dał początek legendarnej marce. Od 1951 roku, Giallo Modena znajduje się na każdej tarczy zdobiącej samochody wyprodukowane przez Ferrari. Wraz z ikonicznym czerwonym, oba kolory stanową ucieleśnienie duszy marki.

Giallo Modena
Giallo Modena

Edycja specjalna kolekcji Giallo Modena to najnowszy owoc długiej współpracy pomiędzy PUMA i Ferrari, która rozpoczęła się w 2005 roku. W ciągu 17 lat, PUMA i Ferrari wspólnie świętowały liczne zwycięstwa zespołów w Formule 1 oraz tytuły mistrzowskie.

Test Vasco Translator V4 – swobodnie rozmawiać i czuć się zagranicą jak u siebie

Wszyscy fani, którzy chcą się przyłączyć do celebracji 75-lecia marki, mogą zakupić specjalną edycję koszulki Replica Giallo Modena. Koszulka będzie dostępna w sklepach PUMA, na PUMA.com oraz u wybranych partnerów handlowych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: