Logitech „LOGI PLAY” – przyszłość gamingu oraz streamingu

Logitech „LOGI PLAY” – przyszłość gamingu oraz streamingu

Logitech „LOGI PLAY” – dwudniowe wydarzenie poświęcone przyszłości gamingu oraz streamingu – w programie rozrywka, panele branżowe i prezentacje produktów.

LOGI PLAY

Logitech ogłosił, że będzie gospodarzem pierwszego w historii wydarzenia Logi PLAY, które odbędzie się 20 i 21 września w LVL w Berlinie. Prowadzone przez Logitech G i Logitech For Creators, Logi PLAY 2022 zgromadzi ludzi z branży gier i streamingu, aby omówić trendy i ewolucję gamingu, streamingu i tworzenia treści. Wydarzenie będzie obejmować dyskusje panelowe, występy muzyczne, sesje gier i zapowiedzi nowych produktów.

„Gracze i twórcy napędzają zmiany i ruchy kulturowe w sposób, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Dzięki logi PLAY chcemy stworzyć miejsce, w którym nie tylko łączymy te społeczności, aby zbadać innowacje i trendy, ale także jesteśmy na misji, aby pomóc kształtować przyszłość grania, czerpiąc z naszych kolegów z branży & partnerów” – powiedział Yalcin Yilmaz, wiceprezes i szef Europy w Logitech.

Dzień 1 wydarzenia będzie przeznaczony dla prasy i partnerów biznesowych, a dzień 2 – 21 września – będzie transmitowany na żywo na naszym kanale Twitch pod adresem twitch.tv/logitechg.

Test Logitech Lift – wyjątkowa mysz

Gospodarzami transmisji na żywo będą Aaron „Medic” Chamberlain i Frankie Ward.

Po premierze kilku nowych produktów z serii Logitech G i Logitech For Creators, czołówka Logitech dołączy do liderów branży, aby omówić tematy związane z grami i streamingiem.

Wydarzenie zgromadzi ponad 30 graczy i twórców treści z całego świata. Wśród najlepszych graczy znajdą się DanucD, Onscreen i Mr. Shibolet. Wśród twórców i talentów zaplanowanych do udziału w imprezie są PastelMusique, Florent Garcia, Djarii i LittleBigWhale.

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Kluczowi przedstawiciele firmy Logitech biorący udział w imprezie:

  • Bracken Darrell, CEO Logitech
  • Najoh Tita Reid, CMO Logitech
  • Ujesh Desai, GM Global, Logitech G
  • Vincent Borel, dyrektor generalny ds. globalnych, Logitech For Creators

Zbierając najświatlejsze umysły w dziedzinie gier i przesyłania strumieniowego, program Logi PLAY oferuje wyjątkową okazję, aby stanąć na czele ekscytującej branży.

Czy jesteś gotowy na Logi PLAY? Nie przegap transmisji na żywo na twitch.tv/logitechg. #LogiPLAY

źródło: Logitech G

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: