Woox R5113 – inteligentne oświetlenie podwórka

Woox R5113 – inteligentne oświetlenie podwórka

Energooszczędny naświetlacz LED WOOX R5113 spełnia funkcję tradycyjnego reflektora. Umożliwia on oświetlenie wjazdu do garażu, wejścia do budynku czy innego dowolnego otoczenia domu. Naświetlacz można ustawić tak by uruchamiał się automatycznie, gdy dołączony czujnik PIR wykryje ruch lub by świecił światłem ciągłym. Woox R5113 pozwala także stworzyć harmonogram, aby naświetlacz samoczynnie włączał czy wyłączał się o danej porze.

Woox R5113
Woox R5113

Aplikacja WooxHome

Za pomocą darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na Android i iOS użytkownik może sterować funkcjami naświetlacza. Wśród funkcji można znaleźć zmianę natężenia światła czy automatyczne włączanie podświetlenia dzięki czujnikowi PIR.

Recenzja Tapo L920-5 – smart taśma i magiczny nastrój na działce

Czujnik ruchu PIR

Gdy czujnik PIR wykryje ruch, automatycznie uruchomi naświetlacz LED, natomiast jeśli ruch ustanie – światło zostanie wyłączone. Naświetlacz LED może działać na wiele sposobów, np. jako oświetlenie ciągłe, może włączać się zgodne z ustawionym harmonogramem lub zgodnie z ustawioną automatyką. Aplikacja WooxHome współpracuje z takimi usługami jak Amazon Alexa, Google Assistant czy Siri, dzięki czemu możliwe jest sterowanie głosowe naświetlaczem LED.

 

Ruchomy wspornik

Naświetlacz LED WOOX R5113 z czujnikiem PIR został wyposażony w ruchomy wspornik, który pozwala na precyzyjne zamocowanie go w taki sposób, by oświetlał wybrane miejsce. Dzięki temu oprócz oświetlenia posesji idealnie nadaje się także do oświetlania witryn sklepowych, budynków, ogrodów a także jako ogólne oświetlenie zewnętrzne.

8 komentarzy do “Woox R5113 – inteligentne oświetlenie podwórka

 • 25 października 2022 o 17:16
  Bezpośredni odnośnik

  Z yeelighta super dają radę produkty z serii arwen ceiling. Idealne do salonu.

  Odpowiedz
  • 30 listopada 2022 o 11:28
   Bezpośredni odnośnik

   Ta firma produkuje oświetlenie, które jest bardzo komfortowe dla moich oczu 😉 a ściślej do czytania po nocach 😉

   Odpowiedz
 • 19 października 2022 o 17:54
  Bezpośredni odnośnik

  Potwierdzam, bardzo wygodna opcja zwłaszcza teraz jak oszczędność energii jest ważna 🙂

  Odpowiedz
 • 13 października 2022 o 01:10
  Bezpośredni odnośnik

  Właśnie słyszałem już kilka razy o tym Yeelight, ciekawa opcja. Na pewno dobra dla moich dzieci, które ciągle zapominają gasić światła w pokojach ;p

  Odpowiedz
 • 6 października 2022 o 22:23
  Bezpośredni odnośnik

  Sprawdzone i przede wszystkim OSZCZĘDNE! Sami mamy oświetlenie sufitowe od nich i wszystko sterować można z aplikacji. Super wygodne, każdy w rodzinie ma zainstalowane i ustawia wedle swojego „widzi mi się”

  Odpowiedz
 • 6 października 2022 o 18:12
  Bezpośredni odnośnik

  Od siebie dodam, że nie wyobrażam sobie na ten moment domu bez inteligentnego oświetlenia z Yeelight, nie sądziłam, że jest to takie wygodne i oszczędne 🙂

  Odpowiedz
 • 28 września 2022 o 23:21
  Bezpośredni odnośnik

  Nie mieszkam w domu to i nie potrzebuje takich cudów, ale moim zdaniem inteligentne oświetlenie to obecnie świetny wybór – spore oszczędności. Sam w domu korzystam z urządzeń Yeelight i mogę je polecić 😉

  Odpowiedz
  • 6 października 2022 o 18:05
   Bezpośredni odnośnik

   Przyznam, że sobie „wyguglowałam” po Pana wypowiedzi i zaciekawiła mnie oferta… Innowacje to chyba zawsze to co sobie ceniłam. Poza tym, widzę mnóstwo pozytywnych opinii… Ciekawe.. ciekawe..

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: