IFA 2022: ASUS ExpertBook – mobilna stacja robocza i laptop biznesowy

IFA 2022: ASUS ExpertBook – mobilna stacja robocza i laptop biznesowy

Współpracujący nawet z Intel vPro z procesorem Intel Core i9-12950HX 12. generacji oraz wsparciem dla bezpieczeństwa, współpracy i produktywności dla profesjonalistów biznesowych i zaawansowanych użytkowników.

 • ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip: opcjonalny wyświetlacz OLED z procesorem Intel® Core™ i7 12. generacji, grafiką Intel Arc™ A350M, 40 GB pamięci RAM i WiFi 6E.
 • ExpertBook B6 Flip: pierwsza mobilna stacja robocza z serii Expert, zapewniająca wysoką wydajność dla zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów.
 • Premiera na targach IFA 2022: ExpertBook B5, B5 Flip i ExpertBook B6 Flip zostały zaprezentowane podczas targów IFA, a w sprzedaży dostępne od czwartego kwartału 2022 r.

Test Asus ZenFone 8 Flip – niezaprzeczalnie to wyjątkowy smartfon

ASUS zapowiedział trzy nowe laptopy z serii Expert, w tym ExpertBook B5 (B5602C), ExpertBook B5 Flip (B5602F) oraz pierwszą stację roboczą z serii Expert, ExpertBook B6 Flip (B6602F). Debiutujące na targach IFA 2022 nowe laptopy i mobilna stacja robocza oferują niezrównaną wydajność i mobilność. Co ważne zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych w dzisiejszym szybkim świecie, gdzie praca nie ogranicza się już do biura.
ASUS ExpertBook

Miejsce pracy się zmieniło i to właściciele firm, kadra kierownicza, sprzedawcy i inni pracownicy decydują o jego przyszłości. Ci użytkownicy tworzą nową przyszłość pracy i potrzebują narzędzi, które działają niewidocznie, niezawodnie i bezproblemowo dzień po dniu. Firma ASUS znana jest z tworzenia wysoce niezawodnych i trwałych urządzeń dla rynków konsumenckich i gamingowych. Teraz, dzięki serii Expert, wyznaczamy nowy standard dla rynku komputerów komercyjnych, aby umożliwić firmom zdefiniowanie nowego stylu pracy – niezależnie od tego, jaki on będzie – dzięki elitarnej wydajności, najwyższej jakości wykonania, trwałości i narzędziom klasy korporacyjnej.” – powiedziała Madeleine Hung, EMEA General Manager w ASUS.

ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip z opcją OLED

ASUS ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip to zupełnie nowe modele laptopów wyposażone w duży, 16-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:10 oraz solidną, lekką konstrukcję zapewniającą wyjątkową elastyczność i produktywność biznesową w podróży. Precyzyjnie wykonana i minimalistyczna obudowa oraz waga zaledwie 1,4 kg czynią ExpertBooka B5 najlżejszym 16-calowym laptopem od ASUS.
Modele ExpertBook B5 z opcją OLED zapewniają ultrawyrazisty obraz z głęboką czernią i żywymi kolorami, dostarczając kinowej jakości 100% gamy kolorów DCI-P3. Gwarantuje on żywy, realistyczny obraz do natychmiastowej współpracy, udostępniania treści lub prezentacji.
Obracana o 360° konstrukcja ExpertBooka B5 Flip zapewnia niezrównaną elastyczność dzięki możliwości pracy w trybie tabletu, namiotu, podstawki i tradycyjnym. Jest to również pierwszy 16-calowy laptop wyposażony w rysik, który szybko i automatycznie ładuje się po odłożeniu, a 15-sekundowe doładowanie zapewnia energię wystarczającą na 45 minut pracy – jest więc gotowy, by pomóc użytkownikom uwolnić ich kreatywność i produktywność przy sporządzaniu notatek, podpisywaniu dokumentów i uwiecznianiu chwil inspiracji.
Modele ExpertBook B5 zawierają najnowocześniejsze technologie zwiększające wydajność pracy mobilnej, w tym:
 • Do Intel vPro® z procesorem 12 Gen Intel® Core™ i7-1270P.
 • Dyskretna grafika Intel Arc A350M oraz 40 GB pamięci RAM.
 • Obsługa RAID i ultraszybkie WiFi 6E, dzięki czemu jest to potężny partner dla świata korporacji.

ExpertBook B6 Flip, pierwsza mobilna stacja robocza z serii ExpertBook

ASUS ExpertBook B6 Flip to wysokiej klasy mobilna stacja robocza zapewniająca wydajność, jakiej potrzebują profesjonaliści tacy jak architekci, inżynierowie i projektanci produktów. Aby sprostać wymaganiom profesjonalnego oprogramowania, ASUS poddał ExpertBooka B6 Flip wielu wewnętrznym testom i certyfikatom, aby zapewnić jego współpracę z niezależnymi producentami oprogramowania (ISV), którzy usprawniają modelowanie i renderowanie, umożliwiają tworzenie animacji 3D i infrastruktury, usprawniają analizę danych i wprowadzają w życie projekty inżynieryjne i architektoniczne. ExpertBook B6 Flip jest również certyfikowany do współpracy z profesjonalnymi aplikacjami wiodących światowych producentów oprogramowania, w tym 3ds Max®, MicroStation® i Vectorworks®.
4 ASUS ExpertBook B6 Flip for product design_.jpg
ExpertBook B6 Flip zawiera komponenty klasy korporacyjnej, w tym:
 • 16-calowy, odwracany, dotykowy ekran formatu, który może obrócić się do każdego zadania.
 • Opcjonalny ekran dotykowy miniLED, osiągający maksymalną jasność 1000 nitów, co pozwala widzieć szczegóły z większą wyrazistością i w większej gamie kolorów.
 • Dostępny także z najnowszą, hybrydową architekturą procesora Intel Core i9-12950HX2 oraz profesjonalną grafiką NVIDIA® RTX™ A2000 8 GB.
 • Zaawansowana konstrukcja termiczna, gwarantuje efektywne chłodzenie, wycisza pracę sprzętu oraz zwiększa wydajność, a procesor Intel pracuje komfortowo przy całkowitym TDP na poziomie 135 W (55 W CPU i 80 W GPU) w trybie Performance – bez dławienia. Dodatkowo, dzięki obsłudze technologii NVIDIA Dynamic Boost 2.0, użytkownicy o dużej mocy mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność.
 • Wbudowana grafika do NVIDIA RTX A2000 8 GB oznacza, że ExpertBook B6 Flip przekształca tok pracy dzięki ray tracingowi w czasie rzeczywistym i akceleracji AI, pozwalając użytkownikom na tworzenie fotorealistycznych renderów, napędzanie wymagających aplikacji AI lub tworzenie wciągających środowisk VR.
Laptopy ExpertBook B5 i mobilna stacja robocza ExpertBook B6 wspierają efektywną pracę dzięki niezawodnym, trwałym konstrukcjom zapewniającym wysoką wydajność obliczeniową. Premierowe laptopy dopasowują się do wymagających zadań, zapewniając wiodące w branży funkcje, takie jak procesor Intel Core i9 12. generacji, obsługa Intel vPro Enterprise i Essentials, opcjonalny układ TPM 2.0 dla bezpieczeństwa korporacyjnego; certyfikaty EPEAT Gold i Energy Star; certyfikat amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD 810H. Dodatkowe dostępne funkcje to: dwukierunkowa redukcja szumów AI zapewniająca wyraźną komunikację głosową, fizyczna osłona prywatności kamery internetowej oraz obsługa najnowszej łączności Intel WiFi 6E w celu podniesienia poziomu wideokonferencji.
Dowiedz się więcej o ExpertBook B5 tutaj, ExpertBook B5 Flip tutaj i ExpertBook B6 Flip tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: