HyperX – 20 lat w branży gamingowej

HyperX – 20 lat w branży gamingowej

HyperX świętuje urodziny, oferując zniżki na swoją wielokrotnie nagradzaną linię akcesoriów i peryferiów gamingowych. Świętowanie obejmie także konta HyperX na platformach społecznościowych, gdzie czekać będą nagrody i inne atrakcje

HyperX

Przed iPadem, Call of Duty, a nawet Instagramem mieliśmy HyperX. Zespół ds. urządzeń peryferyjnych dla graczy w HP Inc. oraz lider w branży gier i esportu, przez najbliższe miesiące będzie świętować swoje 20-te urodziny!

Marka, która może pochwalić się listą nagradzanych urządzeń do gier, w tym pierwszym na świecie gamingowym zestawem słuchawkowym z baterią o żywotności 300 godzin1 – Cloud Alpha Wireless – chce zorganizować szereg wydarzeń. Odbędą się one w trybie online i offline we wrześniu i październiku. Świętowanie obejmie działania w mediach społecznościowych, globalne imprezy urodzinowe, a także oferta dużych zniżek w całym asortymencie jako wyraz wdzięczności dla fanów marki. Dokładne daty promocji mogą się różnić w zależności od kraju i uczestniczących w nich dystrybutorów.

HyperX

20 lat to ogromny kamień milowy w historii HyperX. Tak jak w przypadku branży gier, HyperX ewoluował i przeszedł długą drogę. Pierwotnie oferowaliśmy tylko ultraszybkie pamięci do gier. Natomiast dziś projektujemy i produkujemy nagradzane gamingowe zestawy słuchawkowe, klawiatury, mikrofony dla twórców, myszy i akcesoria dla graczy, niezależnie od tego, czy korzystają z PC, konsoli, czy urządzeń mobilnych – powiedział z okazji 20. urodzin marki Daniel Kelley, globalny szef marketingu HyperX.

Test POCO F4 GT – jak chcesz pograć na smartfonie

Jesteśmy bardzo dumni z dorobku, który stworzyliśmy w ciągu ostatnich dwóch dekad. Wsłuchiwaliśmy się w zmieniające się potrzeby graczy na całym świecie. Wyciągaliśmy wnioski z każdego produktu, który wprowadzaliśmy na rynek, aby mieć pewność, że są coraz lepsze. Przesuwamy granice i rzucamy wyzwanie wyobrażeniom o gamerach poprzez współpracę i zacieranie granic pomiędzy grami a innymi dziedzinami, w tym muzyką i filmami.

Gaming nie jest już czymś niszowym, ale częścią życia każdego człowieka. W końcu, to nie tylko fani, partnerzy i branża sprawiły, że HyperX jest tym, czym jest dzisiaj. Sprawił to także talent, który HyperX wspiera i pielęgnuje wśród swoich pracowników w przeszłości i obecnie, aby konsekwentnie podnosić poziom gry i wyznaczać nowe standardy – dodał Kelley.

Firma HyperX rozpoczęła pierwszą część obchodów swoich urodzin na tegorocznych targach Gamescom, gdzie zaprezentowała monitory do gier HyperX Armada 25 i HyperX Armada 27. Nowa linia monitorów do gier HyperX Armada oferuje wyższą rozdzielczość dla jeszcze bardziej wciągających wrażeń z grania.

Test Infinix HOT 11S NFC – niedrogi, a jednocześnie ultranowoczesny

Aby skorzystać ze zniżki na produkty oferowane przez firmę HyperX, odwiedź stronę hyperx20.com lub sprawdź nasze konta na social mediach, aby poznać wszystkie ekscytujące wydarzenia społecznościowe.

1Informacja o najdłużej działającej baterii jest oparta na rynku zestawów słuchawkowych do gier na lipiec 2022 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: