OPPO serwis – jeszcze wyższy poziom obsługi

OPPO serwis – jeszcze wyższy poziom obsługi

Z początkiem września OPPO rozpoczęło współpracę z dwiema nowymi firmami serwisowymi – międzynarodową CTDI oraz lokalną, największą w Polsce południowej, W&K. Partnerstwo ma zapewnić jeszcze wyższy poziom obsługi posprzedażowej producenta. Obie firmy odpowiedzialne będą za naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne wszystkich produktów OPPO.
Z początkiem września OPPO podpisało umowy partnerskie z dwoma nowymi podmiotami serwisowymi – CTDI oraz W&K. W efekcie obydwa serwisy będą wykonywać, na rzecz producenta, naprawę sprzętów w ramach gwarancji, jak i usług pogwarancyjnych. OPPO współpracuje w Polsce z czterema autoryzowanymi serwisami, dzięki czemu klienci z całego kraju mają dostęp do usług posprzedażowych.
Użytkownicy produktów marki OPPO mogą liczyć na wsparcie poprzez bezpośredni kontakt z każdym z serwisów. Wszystkie firmy świadczą usługi w modelu door-to-door. Dzięki temu klient może zamówić kuriera po odbiór sprzętu, który zostanie dostarczony z powrotem po naprawie pod wskazany adres.
OPPO serwis
Ponadto serwis W&K będzie pierwszym w Polsce salonem serwisowym OPPO dostępnym w modelu walk-in – klient będzie mógł przekazać uszkodzony sprzęt osobiście oraz zasięgnąć informacji o naprawie swojego urządzenia. Punkt ten znajduje się w Krakowie przy ulicy Jana Zamoyskiego 81.
Informacje o CTDI: 
CTDI to globalna firma, oferująca kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego. CTDI posiada 100 oddziałów w 22 krajach na niemal wszystkich kontynentach i zatrudnia 17 500 pracowników. Polski oddział firmy działa już od 2000 roku.

Polski oddział firmy CTDI działa już od 2000 roku.

Polski oddział firmy CTDI działa już od 2000 roku.

Informacje o W&K:
Firma W&K z siedzibą w Krakowie od 2005 świadczy usługi serwisowe sprzętu telekomunikacyjnego i IT. Obecnie jest największym serwisem telefonów komórkowych w południowej Polsce.

Firma W&K z siedzibą w Krakowie istnieje już od od 2005.

Firma W&K z siedzibą w Krakowie istnieje już od od 2005.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: