Elite Series 2 w kolorze białym – ceny

Elite Series 2 w kolorze białym

Nowy kontroler Elite Series 2 w kolorze białym został oficjalnie zaprezentowany na Xbox Wire. Wraz z drugą edycją urządzenia dla najbardziej wymagających graczy, Microsoft daje wybór oferując dwie możliwości, które dostosują się do indywidualnych potrzeb użytkowników:

  • Nowy Elite Series 2 w kolorze białym (599 zł) – zawiera wszystkie udogodnienia takie, jak bumpery o regulowanym napięciu, gumowane uchwyty boczne czy możliwość dostosowania nacisku spustów RT i LT. Posiada funkcję mapowania przycisków za pomocą aplikacji Xbox Accessories oraz akumulator pozwalający cieszyć się grą przez długie godziny bez konieczności podłączania ładowarki. Nie zawiera dodatkowych przystawek.
  • Elite Series 2 w kolorze czarnym (749 zł) – posiada wszystkie funkcje kontrolera Elite wraz z wymiennymi komponentami, które można dopasować do indywidualnego stylu gry. Sprzedawany w zestawie z etui i stacją dokującą.

Elite Series 2

Pełny zestaw wymiennych komponentów do białego kontrolera Elite Series 2 będzie dostępny w sprzedaży oddzielnie w cenie 269 zł.

Elite Series 2

Więcej informacji na temat nowego kontrolera Elite Series 2 można znaleźć na Xbox Wire.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: