Galaxy Z Flip4 za mniej niż 7 zł dziennie

Galaxy Z Flip4 za mniej niż 7 zł dziennie

Samsung powraca z wrześniowymi promocjami. Do końca września najnowszy smartfon Galaxy Z Flip4 można nabyć za mniej niż 7 zł dziennie[1] i zyskać bezpłatne roczne ubezpieczenie SamsungCare+[2]. Z kolei  w ramach najnowszej odsłony promocji Samsung Odkup, wymieniając swój obecny smartfon na jeden z najnowszych foldów Galaxy Z Flip4 lub Galaxy Z Fold4 można zyskać nawet do 4500 PLN zwrotu.

Galaxy Z Flip4

Promocja Samsung Odkup potrwa do 30 września i obejmuje smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 i Samsung Galaxy Z Fold4 zakupione u wybranych partnerów handlowych[3]. Aby skorzystać z promocji należy zakupić wyżej wymieniony smartfon w trakcie trwania promocji, a następnie:

  1. Aktywować urządzenie do dnia 9 października.
  2. Do 16 października pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny.
  3. Wypełnić Formularz Odkup dostępny w aplikacji Samsung Members w terminie do 16 października.

W ramach Programu Odkup, organizator (firma Foxway OÜ) umożliwia sprzedaż wybranych smartfonów. Na stronie https://samsungodkup.foxway.tech/ można dokonać weryfikacji, czy model smartfonu, który posiadamy kwalifikuje się do odsprzedaży w ramach promocji.

Test Samsung Galaxy Z Flip4, Watch5 40 mm i Galaxy Buds 2 pro – zgrany zespół

Uczestnicy, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji, będą uprawnieni do otrzymania zwrotu środków, którego wysokość zależy od stanu i modelu odsprzedawanego smartfonu. Ostateczna kwota odkupu składa się z: kwoty zaoferowanej przez organizatora Programu Odkup (firmę Foxway OÜ) za odsprzedawany smartfon i dodatkowej kwoty zwrotu, fundowanej przez Samsung.

Kwota odkupu zostanie przelana na konto uczestnika w ciągu 10 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego smartfonu.

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji Samsung oraz Programu Odkup można znaleźć na stronie: https://samsungodkup.foxway.tech/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: