James Bond powraca w GoldenEye 007

James Bond powraca w GoldenEye 007. I to w arsenale Game Passa

Wydana w 1997 r. GoldenEye007 na zawsze umościła sobie miejsce w serduszkach i głowach graczy na całym globie. Wczoraj wieczorem Xbox zapowiedział, iż nowe pokolenie fanów gier będzie mogło sięgnąć po tego wyjątkowego FPSa. W nowej odłsonie wiernie odtworzono akcje i emocje oryginału, jednocześnie dodając nowe funkcje ze współczesnej ery gier.

  • GoldenEye 007 powraca, by zachwycić dotychczasowych i nowych graczy.
  • Ponadczasowy stealth shooter wiernie odtworzony na nowe konsole.
  • Już wkrótce w ramach Xbox Game Pass.

Gracze poprowadzą najlepszego agenta Jego Królewskiej Mości w globalnej misji szpiegowskiej, by zapobiec uwolnieniu niszczycielskiej mocy tytułowej satelity. Klasyczny tryb kampanii, zmieniające się poziomy trudności i powodujące spustoszenie cheaty powrócą – podobnie jak kultowy tryb lokalnego multiplayera z podzielonym ekranem, pozwalający maksymalnie czterem graczom zasiąść na kanapie w bitwie na spryt i umiejętności.

GoldenEye 007

Oryginalna rozgrywka została zaktualizowana o nowe opcje sterowania (w tym obsługę dwóch drążków analogowych), natywną rozdzielczość 16:9 do 4K Ultra HD (tam, gdzie jest obsługiwana), spójną częstotliwość odświeżania i pełny zestaw osiągnięć do odblokowania.

Test Creative Zen Hybrid – wygoda i komfort, by wszystko słyszeć dookoła nas

GoldenEye 007 wejdzie do Xbox Game Pass w wariantach Xbox One i Xbox Series S|X. Ponadto, gracze, posiadający cyfrową kopię Rare Replay, 30-growej kompilacji klasyków, będą mogli pobrać i cieszyć się grą bezpłatnie.

Data premiery nowej odsłony GoldenEye 007 zostanie ogłoszona już niebawem.

Więcej informacji na jej temat znaleźć można we wpisie blogowym na Xbox Wire.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: