Panasonic Toughbook N1 – jeszcze bardziej perspektywiczny

Panasonic Toughbook N1 – jeszcze bardziej perspektywiczny

Panasonic przedstawił dziś zaktualizowaną wersję swojego wytrzymałego urządzenia ręcznego klasy premium ze zintegrowanym kątowym czytnikiem kodów kreskowych, przeznaczonego dla pracowników mobilnych. Nowy TOUGHBOOK N1 – preferowane urządzenie stosowane w firmach pocztowych i logistycznych ostatniej mili – został wyposażony w większą pamięć, system operacyjny AndroidTM oraz długoterminowe wsparcie firmy Panasonic dla systemu Android.

Panasonic Toughbook N1

Urządzenie najnowszej generacji (Mark 3) jest bardziej elastyczne, perspektywiczne i wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Wyposażone jest w procesor Qualcomm Octa Core z poszerzoną pamięcią 4GB i 64GB pamięci Flash – to dwukrotnie więcej niż w poprzedniej generacji. Urządzenie TOUGHBOOK N1 wyposażone w system operacyjny Android 11[1] oferuje usprawnione funkcje zarządzania i obsługi, a dodatkowo zawiera pakiet COMPASS – zestaw narzędzi i usług ułatwiających konfigurację, wdrażanie, zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń Panasonic z systemem Android.

 

Wyświetlacz klasy 550cd/m² zapewnia doskonałą widoczność ekranu dla pracowników mobilnych. 4,7-calowy pojemnościowy wielodotykowy ekran HD z możliwością odczytu w świetle dziennym jest przeznaczony do pracy w jasnym świetle słonecznym lub w deszczu, a nawet w rękawiczkach. Urządzenie może być również używane z opcjonalnym rysikiem Stylus Pen, zapewniającym możliwość dokładniejszego rejestrowania i rozpoznawania podpisów.

 

Jak zwykle wytrzymały

W pełni wzmocnione urządzenie jest tak samo wytrzymałe jak zawsze. Zostało przetestowane zgodnie z normą MIL-STD-810G² i zbadane na upadek z wysokości 2,1 m. Dla potrzeb użytkowników pracujących w ekstremalnych temperaturach, zakres temperatury roboczej urządzenia wynosi od -20° do +50°C.

 

Urządzenie najnowszej generacji zachowuje kompatybilność z dotychczasową szeroką gamą akcesoriów pomocniczych, w tym paskiem na rękę, podstawką, kaburą, baterią o przedłużonym działaniu i podstawką ładującą. Podręczny Panasonic Toughbook N1 posiada również autorskie rozwiązanie dokujące do pojazdów zaprojektowane przez zespół Panasonic Global Docking Solutions. Stacja dokująca została ergonomicznie zbudowana przy użyciu materiałów kompozytowych w celu uzyskania idealnego połączenia lekkości i trwałości, a ponadto umożliwia dokowanie i odblokowanie jedną ręką.

Panasonic Toughbook N1

Zarządzanie i bezpieczeństwo

Dla potrzeb łatwego zarządzania i wygodnej obsługi, TOUGHBOOK N1 obsługuje system Android Enterprise i jest wyposażony w pakiet narzędzi Panasonic COMPASS do zarządzania przedsiębiorstwem. Pakiet Complete Android Services and Security zapewnia wszystko, czego potrzebuje każda firma do bezpiecznego konfigurowania, wdrażania i zarządzania swoimi urządzeniami Panasonic z systemem Android. Długoterminowe wsparcie dla najnowszej wersji TOUGHBOOK N1 zapewnia poprawki bezpieczeństwa do 2027 roku.

 

 

Dostępność

Urządzenie najnowszej generacji to model łączący WiFi i 4G. Będzie dostępne od września 2022 r. w cenie 1495 euro/1274 GBP plus podatek. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Connect Europe.

Android to znak handlowy Google LLC.

[1] Wcześniejsze urządzenia generacji 2 i 2.5 mogą również zostać zaktualizowane do systemu operacyjnego Android 11 od września 2022 r.

² Przetestowano w niezależnym laboratorium.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: