State of Play – nowości i zapowiedzi

State of Play – podsumowanie nowości i zapowiedzi, które były pokazane w trakcie wczorajszej konferencji – God of War Ragnarök, Tekken 8, Rise of the Ronin i wiele więcej

State of Play
God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Nowy zwiastun, zaprezentowany w trakcie State of Play, przedstawia zarys fabuły nadchodzącego God of War: Ragnarök. Zobaczymy w nim kluczowe postacie oraz światy, które odwiedzą Kratos i Atreus. Trailer jest dostępny pod tym linkiem. Dodatkowo, została zapowiedziana specjalna edycja kontrolera DualSense God of War Ragnarök, który jest utrzymany w biało-niebieskiej kolorystyce nawiązującej do Midgardu. Znajdziemy też na nim podobizny niedźwiedzia i wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa. Kontroler będzie dostępny w przedsprzedaży już 27 września, a zadebiutuje równocześnie z grą – 9 listopada.

Więcej szczegółów można znaleźć na blogu PlayStation.

Rise of the Ronin

Rise of the Ronin to nowa gra przygotowana przez japońskie studio Team Ninja. Rise of the Ronin to nastawione na walkę RPG z otwartym światem, którego akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej, Japonii. Jest to sam koniec 300-letniego okresu Edo, znanego powszechnie jako „Bakumatsu”. W tym okresie, Japonia stoi w obliczu mrocznych czasów, zmagając się z opresyjnymi władcami i śmiertelnymi chorobami, nasilającymi się wpływami Zachodu, a wojna domowa pomiędzy szogunatem Tokugawy i jego przeciwnikami rozrywa kraj od środka.

Więcej informacji o Rise of the Ronin znajduje się pod tym linkiem.

Like a Dragon: Ishin

Like a Dragon: Ishin to opowieść o schyłku ery samurajów, wyprodukowana przez SEGA, która ukaże się w lutym 2023 roku. Gra ma miejsce w latach 60-tych XIX wieku, w fikcyjnym mieście Kyo, wzorowanym na Kyoto. W Like a Dragon: Ishin, gracze doświadczą historii Sakamoto Ryoma, prawdziwej postaci historycznej, której w dużej mierze przypisuje się obalenie szogunatu i doprowadzenie Japonii do radykalnych reform.

Więcej informacji o Like a Dragon: Ishin znajduje się pod tym linkiem.

 

 

Tekken 8       

Katsushiro Harada, Producent Wykonawczy i Dyrektor w studio Bandai Namco, ogłasza, że kolejna odsłona kultowej serii Tekken jest w produkcji i jednocześnie przedstawia fragment rozgrywki zarejestrowany na PlayStation 5. Zwiastun całkowicie bazuje na fragmencie rozgrywki z trybu historii dostępnego w nadchodzącym Tekken 8. Wszystkie zaprezentowane elementy, takie jak postacie, tła oraz efekty specjalne będą dostępne w grze. Tytuł cały czas jest rozwijany, także na ten moment nie posiada on konkretnej daty premiery.

Więcej informacji na temat Tekken 8 znajduje się pod tym linkiem.

Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition

Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition to odświeżona wersja przygody w uniwersum Gwiezdnych Wojen, w której gracze wcielą się w droida naprawczego, wciągniętego w wir przygody rozpoczynającej się na planecie Batuu. Gra zostanie dostosowana do PlayStation VR2 i będzie korzystać z nowych możliwości urządzenia.

Więcej informacji o Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition znajduje się pod tym linkiem.

Synduality

Synduality to trzecioosobowy shooter w stylistyce sci-fi stworzony przez Bandai-Namco. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, gdzie trujący deszcz i zdeformowane stworzenia sieją spustoszenie na świecie. Gracz wraz z towarzyszącym mu kompanem AI będzie musiał odzyskać utracone przez ludzkość tereny.

Więcej informacji o Synduality znajduje się pod tym linkiem.

Stellar Blade

Stella Blade, poprzednio znana jako Project Eve, to gra studia Shift Up Corp., osadzona w mrocznych klimatach sci-fi. W grze, gracze wcielą się w Eve, która przybywa na wymarła Ziemię i spotyka na swej drodze ocalałego podróżnika Adama, który prowadzi ją do ostatniego żyjącego miasta – Xion.

Więcej informacji na temat Stellar Blade można znaleźć pod tym linkiem.

Hogwart’s Legacy – The Haunted Hogsmeade Shop

The Haunted Hogsmeade Shop to ekskluzywna zawartość w grze Hogwart’s Legacy, która będzie dostępna jedynie dla użytkowników konsol PlayStation. W ekskluzywnym zadaniu, gracze odwiedzą sklep Cassandry Mason w Hogsmeade, który skrywa wiele mrocznych sekretów. Poza ekskluzywną zawartością fabularną, dodatek The Haunted Hogsmeade Shop będzie zawierał dodatkowy sklep oraz przedmioty kosmetyczne.

Więcej informacji na temat Hogwart’s Legacy – The Haunted Hogsmeade Shop jest dostępnych pod tym linkiem.

Pacific Drive

Pacific Drive to nowa gra studia Ironwood Studios na PlayStation 5, która ukaże się w 2023 roku. Gra będzie połączeniem pierwszoosobowego survivalu i symulatora jazdy, w którym dbanie i usprawnianie samochodu będzie gwarantem przetrwania.

Więcej informacji na temat Pacific Drive można znaleźć pod tym linkiem.

PlayStation Stars

PlayStation Stars to nowy, darmowy program lojalnościowy dla użytkowników konsol PlayStation. Dzięki niemu, gracze będą mogli zbierać ekskluzywne przedmioty i dodawać je do swoich kolekcji w PlayStation App. Cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie będą reprezentować rzeczy, którymi cieszą się fani PlayStation, w tym cenione urządzenia, nawiązujące do szerszego dziedzictwa Sony w dziedzinie elektroniki użytkowej. Aby zdobywać te przedmioty, użytkownicy będą musieli wykonywać różne zadania w wielu tematycznych kampaniach. Program testowy PlayStation Stars zadebiutuje w Azji pod koniec września, a następnie trafi na  rynki Amerykańskie i Europejskie.

Więcej informacji na temat PlayStation Stars jest dostępnych pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: