Zakupy w Mi-Home.pl w akcji Dodaj InPost z nagrodą

Zakupy w Mi-Home.pl w akcji Dodaj InPost z nagrodą

Oficjalny internetowy sklep Xiaomi Mi-Home.pl wraz z InPost wspólnie ogłaszają konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy na stronie dodajinpost.pl wskazać do pięciu sklepów, z których chcielibyśmy otrzymywać zakupy z dostawą przez Paczkomat i uzasadnić w kilku zdaniach swój wybór. Najlepiej kreatywnie! Warto się postarać, gdyż trzy najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone – zwycięzcy otrzymają elektryczne hulajnogi Mi Electric Scooter 3!

Mi-Home

Co więcej, każdy kto wypełni poprawnie formularz konkursowy, otrzyma 10 proc. zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym Mi-Home.pl na produkty Smart Home Xiaomi.

Test Xiaomi 12X – potrafi pokazać pazurki

Hulajnoga Mi Electric Scooter 3 jest stylowym towarzyszem podróży dla osób dojeżdżających do pracy lub na uczelnie w mieście. Ma lekką oraz praktyczną, składaną 3-stopniowo konstrukcję, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i zmieści się niemal wszędzie tam, gdzie podręczny bagaż. Osiąga prędkość do 25km/h na silniku o mocy maksymalnej 600 W. Ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa: system przeciwpoślizgowy E-ABS i wzmocniony tylny hamulec tarczowy z dwoma zaciskami.

Promocja kończy 30.09. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na dodajinpost.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: