Zapowiedź kolekcji Uncharted na PC

Zapowiedź kolekcji Uncharted na PC

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że gra UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zadebiutuje na PC już 19 października.

Uncharted

Historia opowiedziana na nowo

UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei to zbiór wielokrotnie nagradzanych gier studia Naughty Dog, który składa się z UNCHARTED: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo. Obie odsłony są wypełnione akcją, dramatyzmem, ekscytującymi walkami i fascynującymi odkryciami, a wszystko to w zremasterowanej wersji, przystosowanej do najnowszych wymagań sprzętowych.

Test Creative Zen Hybrid – wygoda i komfort, by wszystko słyszeć dookoła nas

Od gęstej dżungli, przez ośnieżone górskie szczyty, po egzotyczne wyspy i tonące w strugach deszczu ulice – wszystkie te piękne lokacje zostały stworzone z niezwykłą dbałością o detale, które będzie można podziwiać w rozdzielczości 4K. Dzięki szerokiej gamie opcji konfiguracji, takich jak jakość tekstur i modeli, filtrowanie anizotropowe, cienie, odbicia czy okluzja otoczenia gra zapewni mnóstwo wrażeń. Dodatkowo, w UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC, dostępne są wszystkie funkcje kontrolera DualSense, takie jak efekty dotykowe czy adaptacyjny efekt „Trigger”.

UNCHARTED 4: Kres Złodzieja

Po kilku latach od ostatniej przygody Nathan Drake, były poszukiwacz skarbów, musi wrócić do świata złodziei. Los wzywa odkrywcę, gdy Sam, jego uznawany wcześniej za zmarłego brat, powraca i prosi Drake’a o pomoc w ratowaniu własnego życia, oferując przygodę, której ten nie może się oprzeć. Największa z dotychczasowych przygód Drake’a wystawi na próbę jego determinację oraz sprawdzi, co jest gotów poświęcić, by uratować najdroższe osoby.

Test Sony Xperia 10 IV – wydajność, jakość i poręczność

UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo

Chloe Frazer angażuje słynną najemniczkę, Nadine Ross, i wyrusza wraz z nią do Ghatów Zachodnich w Indiach w celu zdobycia starożytnego artefaktu – Złotego Kła Ganeśi. Chloe nie może dopuścić, by dostał się w niepowołane ręce. W trakcie swojej najważniejszej jak dotąd wyprawy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i zdecydować, co jest gotowa poświęcić, by osiągnąć swój ambitny cel.

Zwiastun gry UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei:

Więcej informacji o grze, w tym szczegółowe dane techniczne, można znaleźć na blogu PlayStation.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: