CORSAIR HS55 WIRELESS CORE – dźwięki na cały dzień

CORSAIR HS55 WIRELESS CORE – dźwięki na cały dzień

Firma CORSAIR przedstawiła dziś fascynujący nowy model z oferty zestawów słuchawkowych dla graczy — HS55 WIRELESS CORE. Ten elegancki zestaw słuchawkowy może korzystać z dwóch sposobów transmisji dźwięku: łączności bezprzewodowej 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień lub Bluetooth. Dzięki lekkiej konstrukcji z nausznikami z miękkiej pianki zapamiętującej kształt HS55 WIRELESS CORE zapewnia całodzienny komfort i wysokiej jakości dźwięk przesyłany bezprzewodowo.

CORSAIR HS55 WIRELESS CORE
CORSAIR HS55 WIRELESS CORE

Zestaw słuchawkowy HS55 WIRELESS CORE jest niezwykle wszechstronny i łączy się z wieloma różnymi urządzeniami. Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień umożliwia uzyskanie mocnego sygnału bez zakłóceń z komputerów PC lub Mac oraz konsoli PS5 w zakresie do 15 metrów. Można też skorzystać z łączności Bluetooth, aby łatwo słuchać dźwięku z tabletów, smartfonów i innych urządzeń. Akumulator o 24-godzinnej żywotności umożliwia słuchanie dźwięku gry, muzyki czy innych multimediów bez plączącego się przewodu, a już po 15 minutach ładowania można korzystać z zestawu słuchawkowego przez 6 godzin.

Test Creative Zen Hybrid – wygoda i komfort, by wszystko słyszeć dookoła nas

Lekki HS55 WIRELESS CORE waży zaledwie 266 g, dlatego doskonale nadaje się do słuchania dźwięku przez cały dzień i w nocy. Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt oraz sztucznej skóry są miękkie i komfortowe, a regulowany pałąk delikatnie przylega do głowy, dzięki czemu można wygodnie słuchać dźwięku całymi godzinami. Regulatory dźwięku na nauszniku umożliwiają wygodne i precyzyjne dostosowywanie głośności, dźwięku z mikrofonu i ustawień korekcji oraz wyłączanie mikrofonu bez zakłócania przebiegu gry.

CORSAIR HS55 WIRELESS CORE
CORSAIR HS55 WIRELESS CORE

HS55 WIRELESS CORE oferuje graczom dźwięk przychodzący i wychodzący o jakości wymaganej do skutecznej komunikacji. Para wysokiej jakości, specjalnie strojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych odtwarza znakomity dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego gracze usłyszą wszystko, co trzeba na polu walki — także z obsługą Tempest 3D Audio na konsoli PS5. Wszechkierunkowy mikrofon, który rejestruje czysty i donośny głos, umożliwia skuteczne kierowanie zespołem, a w celu wyłączenia wystarczy go podnieść.

Test Sennheiser CX True Wireless – gdy dźwięk na pierwszym miejscu

Dzięki wszechstronnym opcjom łączności, niezwykle komfortowej, lekkiej konstrukcji i dźwiękowi o wysokiej jakości HS55 WIRELESS CORE to zestaw słuchawkowy do bezprzewodowego słuchania dźwięku przez cały dzień.

Dostępność, gwarancja i ceny

Więcej informacji na temat gamingowego zestawu słuchawkowego CORSAIR HS55 WIRELESS CORE można znaleźć pod adresem:

https://www.corsair.com/hs55-wireless-core

  • Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 WIRELESS CORE jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR.
  • Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 WIRELESS CORE jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.
  • Aktualne informacje o cenach gamingowego zestawu słuchawkowego CORSAIR HS55 WIRELESS CORE można uzyskać w witrynie internetowej firmy CORSAIR lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym albo PR firmy CORSAIR.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: