44. Maraton Warszawski – smartwatche Amazfit dla uczestników

44. Maraton Warszawski – smartwatche Amazfit dla uczestników

Producent sportowych smartwatchy i Partner Pomiaru Czasu 44. Maratonu Warszawskiego, marka Amazfit, przygotowała dla uczestników biegów aktywności, które dostarczają dodatkowej motywacji na trasie oraz dają szansę na zdobycie ciekawych upominków – w tym sportowych smartwatchy Amazfit.

44. Maraton Warszawski

Marka utworzyła zespół #AmazfitTeam, składający się w tym roku z ponad 30 osób, które są zadeklarowanymi fanami marki. Osoby zakwalifikowane do drużyny Amazfit otrzymają od Partnera wyposażenie biegowe w postaci koszulki oraz poczęstunku, a na mecie będą na nie czekać specjalne zestawy upominkowe. #AmazfitTeam. Uczestnicy biegnący w zespole #AmazfitTeam otrzymają również szansę na długotrwałą ambasadorską współpracę z marką.

44. Maraton Warszawski

Biegacze, którzy preferują biegać solo i mierzyć się ze samym sobą, mogą podjąć #Wyzwanie Amazfit. Aby wynagrodzić trud włożony w przygotowania do biegu oraz zmotywować do osiągnięcia założonych celów, biegacze o każdym poziomie zaawansowania mogą zdobyć atrakcyjne nagrody w postaci smartwatchy.

W Wyzwaniu Amazfit każdy wyznacza swój indywidualny cel, a 3 osoby, które ukończą 44. Maraton Warszawski w tempie najbardziej zbliżonym do wpisanego w formularzu zgłoszeniowym otrzymają smartwatche Amazfit T-Rex 2, z kolei 3 osoby biegnące w biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha wygrają kolejno: Amazfit GTR 4, Amazfit GTS 4 i Amazfit GTS 4 Mini.

Test Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch dopracowany

Zapisy do Wyzwania Amazfit trwają do 24.09 do godziny 23:59. Aby wziąć udział w Wyzwaniu należy wypełnić formularz na stronie amazfitpolska.pl/wyzwanie. Osoby odwiedzające Expo w celu odebrania pakietów startowych mogą zajrzeć na stoisko Amazfit, gdzie rozdawane będą tatuaże z międzyczasami ułatwiające utrzymanie przewidzianego tempa, będzie też możliwość podzielenia się swoim wyzwaniem ze znajomymi – Amazfit przygotował aranżację, która umożliwi wykonanie zdjęcia z wizerunkiem wyzwania.

44. Maraton Warszawski to doskonała okazja na zapoznanie się z portfolio urządzeń marki Amazfit – w tym z wytrzymałym smartwatchem outdoorowym Amazfit T-Rex 2 oraz najnowszą serią smartwatch z serii GT4, której oficjalna premiera odbyła się na początku września podczas targów technologii IFA w Berlinie.

Smartwatche Amazfit GTR 4, Amazfit GTS 4 oraz Amazfit GTS 4 Mini, to najnowsza generacja bardzo dobrze ocenianej serii smartwatchy, która została zaprojektowane tak, aby inspirować profesjonalny i aktywny styl życia. Smartwatche mają na celu pomóc użytkownikom zachować zdrowie i śledzić ich codzienną aktywność oraz wydajność. W punkcie Amazfit w miasteczku biegowym będzie można również wziąć udział w quizie wiedzy z nagrodami, a dla najmłodszych przewidziane zostały specjalne atrakcje jak bieg z przeszkodami.

Amazfit przewidział też atrakcyjną promocję dla wszystkich biegaczy, którzy chcą pod sztandarem Amazfit przebiec 44. Maraton Warszawski lub Pekao S.A. Warszawska Dycha, do pakietów startowych dodane zostały vouchery rabatowe do realizacji w sklepie amazfitpolska.pl To niepowtarzalna szansa na zakup wymarzonego sprzętu marki Amazfit w cenie niższej nawet do 20%.

Amazfit od kilku lat aktywnie wspiera rozwój sportu na całym świecie, zajmując się również udoskonalaniem technologii czujników sportowych. Firma jest partnerem imprez sportowych w różnych zakątkach globu, w tym cyklu biegów Spartan Race. W czerwcu 2022 Amazfit objął patronat nad triathlonem Escape from Alcatraz w San Francisco, USA.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl