Windows 11 – duża aktualizacja systemu dostępna

Windows 11 – duża aktualizacja systemu dostępna w ponad 190 krajach

Ostatnie kilka lat przyniosło trwałe zmiany w sposobie życia, pracy i nauki. Komputery osobiste odgrywają coraz ważniejszą rolę w naszym codziennym życiu. Nowe możliwości pracy i rozrywki on-line pozostaną z nami na dłużej ze względu na wygodę i skuteczność.

Jednakże szybkie przejście do bardziej elastycznej pracy i życia znacznie zwiększyło zagrożenia bezpieczeństwa dla osób i firm. Dla przykładu, w ciągu jednej sekundy rejestrowanych jest 921 ataków na hasła.

Windows 11
Windows 11

Zeszłoroczna premiera systemu Windows 11 stanowiła nowoczesne odświeżenie środowiska pracy na komputerach PC, dzięki czemu użytkownicy mogą szybciej i łatwiej wykonywać swoje zadania. Microsoft dodał zabezpieczenia wbudowane w system Windows w domu i w pracy, aby zapewnić użytkownikom dalszą ochronę. Dzięki Windows 365, system Windows trafił do chmury, umożliwiając organizacjom strumieniowe przesyłanie pełnego środowiska systemu Windows na dowolne urządzenie. Windows 11 jest najczęściej używaną i najbardziej lubianą wersją tego systemu operacyjnego w historii.

vivo X Fold – miałam w ręce składany super smartfon

 Wraz z pierwszą dużą aktualizacją systemu Windows 11, Microsoft koncentruje swoje innowacje na czterech kluczowych kwestiach:

  • Łatwiejszym i bezpieczniejszym użyciu komputera;
  • Zapewnieniu wyższej produktywności;
  • Uczynieniu systemu Windows najlepszym miejscem do komunikacji, tworzenia i gier;
  • Zapewnianiu dodatkowego bezpieczeństwa, zarządzania i elastyczności w miejscu pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji Windows 11 znajdują się na blogu Panosa Panaya.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: