Logitech G CLOUD – ze wsparciem dla GeForce NOW

Logitech G CLOUD – ze wsparciem dla GeForce NOW

Logitech G CLOUD to najnowsze przenośne urządzenie do gier obsługujące usługę GeForce NOW. Konsola G CLOUD została opracowana we współpracy z Tencent Games, jest obsługiwana przez system operacyjny Android i posiada siedmiocalowy ekran dotykowy 1080p 16:9, w pełni konfigurowalne elementy sterujące oraz pełną obsługą GeForce NOW od razu po wyjęciu z pudełka.

Logitech G CLOUD

NVIDIA ogłosiła, że Portal with RTX dołączy do GeForce NOW w listopadzie jako darmowe DLC dla właścicieli podstawowej wersji gry Portal. Również A Plague Tale: Requiem i Warhammer 40,000: Darktide będą dostępne w usłudze od momentu ich rynkowych premier zaplanowanych na jesień tego roku.

vivo X Fold – miałam w ręce składany super smartfon

Poinformowano także o kolejnych ośmiu grach, które dołączają w tym tygodniu do biblioteki gier wspieranych przez GeForce NOW. Znajduje się wśród niech seria Total Warhammer autorstwa Creative Assembly. Oto pełna lista:

 To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Nowa wersja aplikacji GeForce NOW dla komputerów PC i Mac, która trafi do użytkowników w tym tygodniu, wprowadzi obsługę dodatkowych rozdzielczości. Abonenci subskrypcji RTX 3080 będą mogli strumieniować swoje gry na ekrany 16:10 4K w jakości 60 kl./s.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]