Razer Leviathan V2 X – soundbar PC

Razer Leviathan V2 X – soundbar PC

Leviathan V2 X to najnowszy soundbar Razera, który dołącza do linii urządzeń z rodziny Leviathan. Nowe urządzenie zapewnia potężne, wciągające wrażenia dźwiękowe i charakteryzuje się kompaktową obudową i łatwym podłączaniem.

Razer Leviathan V2 X - soundbar

Kompaktowy soundbar do gier PC wyposażony jest w dwa pełnozakresowe przetworniki i dwa pasywne radiatory. Leviathan V2 X daje wyrazistą klarowność i głębię brzmienia, dostarczając porywające wrażenia dźwiękowe bez względu na rodzaj rozrywki. Leviathan V2 X, o długości zaledwie 400 mm,  idealnie dopasuje się do przestrzeni pod większością monitorów, zapewniając użytkownikom jednocześnie porządek na biurku i szeroką, wypełniającą pomieszczenie scenę dźwiękową.

Test Creative Stage Air V2 – popraw swój system audio

Aby zagwarantować bezproblemowe podłączenie, Leviathan V2 X jest zasilany pojedynczym kablem USB typu C. Pozwala to na wydajniejsze pobieranie energii, przy równoczesnym tworzeniu mocnego, dynamicznego dźwięku o maksymalnej głośności 90 dB.

Wspierany przez Razer Chroma RGB, największy na świecie ekosystem oświetlenia dla urządzeń do gier, Leviathan V2 X może pochwalić się 14 strefami oświetlenia, niezliczonymi schematami i dynamicznymi efektami świetlnymi podczas grania, aby zapewnić użytkownikom pełną personalizację RGB i głębsze zanurzenie w rozgrywce.

Urządzenie obsługuje również Bluetooth 5.0, co zapewnia stabilne połączenie i daje dodatkową wygodę użytkowania, dzięki możliwości możliwość płynnego przełączania się między komputerem a urządzeniami mobilnymi sparowanymi za pośrednictwem aplikacji Razer Audio.

Aby dowiedzieć się więcej prosimy zajrzeć tutaj.

DLACZEGO:  Leviathan V2 X jest godnym dodatkiem do każdej stacji bojowej zwykłego gracza i entuzjasty, podnosząc jakość rozrywki na komputerze stacjonarnym.

KIEDY: Dostępne teraz w Chinach, Australii, Nowej Zelandii, Tajwanie, Japonii, Korei, Malezji, Indonezji, Tajlandii, Wietnamie i Singapurze.

Na rynkach europejskich i amerykańskich urządzenie pojawi się w czwartym kwartale 2022 r

  • GDZIE:                 Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy.
  • CENA:                  119.99€ sugerowana cena detaliczna.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: