Gran Turismo 7 – nowe samochody i lokalizacje

Gran Turismo 7 – nowe samochody i lokalizacje

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić aktualizację 1.23 do Gran Turismo 7, która wprowadza trzy nowe samochody: Porsche Vision GT Spyder, Volkswagen ID.R oraz Nissan Silvia K’s Type S (S14) ’94.

Gran Turismo 7

Porsche Vision GT Spyder

Porsche Vision Gran Turismo Spyder wpisuje się w tradycję niemieckiego producenta, a jednocześnie jest prawdziwie nowoczesną i odważną interpretacją sportowego samochodu przyszłości. Podwójny układ silników elektrycznych zapewnia moc na poziomie 820 kW (1 098 BHP) i maksymalny moment obrotowy 1 090 Nm (111 kgfm). Innowacyjny aktywny system aerodynamiczny dynamicznie reaguje na wszystkie sytuacje na drodze, dzięki czemu zwiększa osiągi samochodu.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Volkswagen ID.R

Volkswagen ID.R to prototypowy samochód elektryczny, który pobił rekordy prędkości na całym świecie. Nadwozie ID.R wykonano z włókna węglowego, a z przodu i z tyłu umieszczono szerokie skrzydła, które zapewniają maksymalną siłę docisku. Przy długości 5,2 m samochód jest stosunkowo duży, ale w rzeczywistości waży mniej niż 1100 kg. Dwusilnikowy system napędu na cztery koła wytwarza maksymalnie 500 kW (670 BHP) / 650 Nm (66,3 kgfm), co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 2,25s.

Test Huawei nova 10 pro – zapomnisz o nieudanych selfie

Nissan Silvia K’s Type S (S14) ’94

Szósta generacja Nissana Silvia prezentuje podwyższony standard w większym formacie nadwozia. S14 ma większy rozstaw kół, w porównaniu do modelu S13, a jego szerokość wynosi 1730 mm. Nowy model jest również dłuższy o 30 mm i wyższy o 5 mm od swojej poprzedniczki, ale to właśnie miękkie linie oraz szerokość nadwozia sprawiają, że samochód się wyróżnia. Silnik to zmodernizowana wersja SR20 z S13. Najwyższa klasa modelu K’s posiada turbosprężarkę z intercoolerem i produkuje o 14 BHP więcej niż poprzednia generacja przy 216 BHP/28 kgfm.

Poza nowymi samochodami, w Gran Turismo 7 dostępne są również dwie lokalizacje w trybie Scapes – California II oraz Tokyo II.

Szczegółowe informacje dostępne są na blogu PlayStation. 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: